Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Tašky a batohy batoh Oprol black UNI

batoh Oprol black UNI

Batoh OPROL pojme nielen 15,6" notebook, ale aj veľa iných vecí - od náhradného oblečenia cez desiatu až po dosky napchaté dôležitými dokumentmi. 100% nylon robí z batohu skutočne vysoko odolný kúsok!
V stredu 4. 10. u teba alebo ihned na 7 predajniach
79,90 €
Alebo 75,91 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)
Možnosti doručenia

Popis batoh Oprol black UNI

Keď hľadáš moderný batoh, ako stvorený pre mestský ruch aj odľahlé kúty prírody, siahni po batohu OPROL s veľkosťou 19“. Tento fešák poskytne úkryt pre tvoj laptop s veľkosťou až 15,6“ a ďalšie rafinované kapsičky pojmú všetky drobnosti, ktoré na svoju cestu (či do práce, alebo na výlet) potrebuješ.
Pod polstrovanou chrbtovou časťou nájdeš priestranné hlavné vrecko, do ktorého sa v pohode zmestí až 15,6“ laptop. Na prednej časti, ktorú zdobí drobné logo BUSHMAN v kontrastnej bielej, nájdeš ešte jedno vrecko. Odopni suchý zips a potom ešte klasický zips a získaš ďalší priestor, napríklad na doklady. Aby tých zipsov nebolo málo, v prednej časti batohu nájdeš ešte jedno drobné vrecko - na zips, samozrejme!
Hlavné vrecko naplň, zapni (na zips, ako inak), prehni a zaisti dvoma prackami. Kontrastnú šedú podšívku z polyesteru ľahko očistíš a popruhy raz dva prispôsobíš podľa potreby. Je na tebe, kam ťa tento štýlový kúsok odprevadí. Rozmer batohu po preklopení/uzavretí: cca 13 x 29 x 45 cm. 

Parametre

A pre koho: Unisex
Farba: black
Kategória: Batohy