Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Dielňa a hobby nôž Camo yellow

nôž Camo yellow

Vreckový nôž pre skutočných chlapov. Oceľový BUSHMAN nôž CAMO sa hodí aj pre najnáročnejšie expedície.
Vyber variantu
  • yellow
  • UNI
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
18,90 €
27,90 €
ušetríš 9,00 €

Popis nôž Camo yellow

Ak ti nejaký nôž môže zachrániť život, potom je to vreckový BUSHMAN nôž CAMO. Už svojou hmotnosťou dáva tušiť, že nie je pre trasoritky. Je celokovový, vyrobený z nerezovej ocele 420, takže je extrémne odolný proti hrdzaveniu aj v slanej vode. Čepeľ dlhá 10, 5 centimetra je do tretiny zúbkovaná, prerezať lano alebo bezpečnostné pásy v aute tak zvládneš rýchlo a jednoducho (vďaka masívnemu telu s ním v prípade potreby rozbiješ aj sklo u okienka). Výrazný dizajn rukoväte so žlto-čiernou kamuflážou doplňuje pracka, vďaka ktorej nôž pohodlne připneš na opasok alebo na vrecko. Pre rýchlu manipuláciu jednou rukou slúži SIDELOCK - zatváranie a otváranie noža pomocou háčikov na čepeli a zobáčiku na zadnej časti. Je na tebe, kam s BUSHMAN nožom CAMO vyrazíš.

  • Materiál: nerezová oceľ 420
  • Dĺžka čepele: 10,5 cm
  • Dĺžka celkovo: 22,5 cm

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Hodnotenie (6)

4.9
Hodnotilo 10 zákazníkov
Overený zákazník
26. 7. 2022
Asi se sem dostal omylem
Overený zákazník
9. 7. 2022
Spokojen bez komentáře
Overený zákazník
30. 3. 2022
řeže
Overený zákazník
4. 2. 2022
Koupil jsem jako dárek, a samozřejmě i pro sebe, nedalo se odolat, takové nástroje na trhu takřka nejsou, a když už, jsou to obvykle rozviklané plechové atrapy. Tento nožík je malinký, ale opravdu pevný, na kvalitě materiálu se nešetřilo, nemá žádné vůle. Napoprvé se mi zdálo, že stabilita po otevření není dostatečná, ostří mělo tendenci se uvolňovat, ale stačilo jen pojistkou otevření zafixovat (lehce na ni zatlačit), a bylo jasno. Teď funguje perfektně. Více takových drobných nezbytností prosím..:-)
Overený zákazník
7. 12. 2021
Zakoupeno jako vánoční dárek, pro syna , tak snad bude spokojen.
Overený zákazník
4. 2. 2021
Bude z něho skvělý kamarád na toulky po Vysočině , jenž mám tento rok v plánu. ... Nůž je překvapivě těžký, ale dobře se drží , takže ona váha není na škodu. Funguje krásně.