Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Outdoorové vybavenie hamaka Swing green UNI

hamaka Swing green UNI

Keď nemáš, kde hlavu zložiť a dať oddýchnuť uchodeným nohám, rozbal hamaku. Stačí ti vetva a svoj kus pohodlia máš ihneď na dosah. Tak trochu hojdačka, tak trochu posteľ, skrátka miesto, kde naberieš energiu na ďalšie cesty! Kedykoľvek a kdekoľvek...
V stredu 27. 9. u teba alebo ihned na 7 predajniach
47,90 €
Alebo 45,51 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)
Možnosti doručenia

Popis hamaka Swing green UNI

Kde začať? Ty si nájdi vhodné miesto medzi stromami a my ti medzitým prezradíme, čo ťa s touto kráskou čaká. ABSOLÚTNE POHODLIE. Hamaka SWING je ušitá z nylonu 210T. Materiál je vodoodpudivý a vetru vzdorný a vyniká neuveriteľnou pevnosťou. Táto drobnosť, ktorá neváži viac ako 450 g, unesie až 180 kg! Hamaka sa pýši trojitými stehmi, ktoré ešte zvyšujú jej pevnosť a báť sa nemusíš ani nepríjemného párania nití. Počas túry alebo expedície určite nechceš strácať čas čistením hamaky, ktorá ti spadla do blata alebo do vody. Žiadny strach – vďaka použitému materiálu je hamaku SWING až smiešne ľahké vyčistiť. Proste ju len zlož do batohu (súčasťou sú aj dve vysokopevnostné karabíny a 2 popruhy) a keď to na teba príde, jednoducho si urob pohodlie. Kedykoľvek a kdekoľvek.
 
Špecifikácia:

  • nylon 210T – vetru vzdorný, vodoodpudivý, extra pevný
  • trojitý steh
  • veľmi jednoduchá údržba a čistenie
  • nosnosť: 180 kg
  • hmotnosť: 450 g
  • rozmer: 275 x 140 cm
  • 2 karabíny
  • 2 popruhy (každý v dĺžke 275 cm)

Parametre

A pre koho: Unisex
Farba: green
Kategória: Hojdacie siete

Hodnotenie (2)

5.0
Hodnotilo 7 zákazníkov
Overený zákazník
21. 7. 2023
Splňuje to čo som od toho očakával
Overený zákazník
26. 5. 2023
Taková věcička na cesty se hodí vždycky...a vlastně nejen na cesty, ale třeba i na zahradu, když si chcete odpočinout v přírodě a jen poslouchat zpěv ptáků...nebo si číst...a pokud nechcete být rušeni dotěrným hmyzem, přikupte si k tomu ještě moskytiéru a odpočinek bude dokonalý :-)