• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
Pre registrovaných členov Bushman clubu, na uplatnenie tvojej zľavy, sa musíš najskôr prihlásiť.
Úvod

Náš príbeh

„Keď som zakladal projekt BUSHMAN, chcel som vytvoriť niečo obyčajne prirodzené a pritom poriadné. Pre ľudí so životným názorom, ktorý nás spája.“

Jindřich Melichar

Nápad na vytvorenie projektu BUSHMAN sa zrodil v Austrálii v roku 1997. Jindřich mal v tej dobe zrovna dlhšie túlavé obdobie a uvedomil si, že okrem spoľahlivého vybavenia potrebuje na svojich cestách a kvalitné a pohodlné oblečenie. Na základe svojich skúseností a skúseností ľudí, ktorých na rôznych miestach sveta spoznal, vytvoril vlastnú kolekciu odevov a doplnkov značky BUSHMAN.
Odvtedy uplynulo veľa vody. Dnes spoločnosť vlastniaca medzinárodnú ochrannú známku BUSHMAN sídli v srdci Európy a prevádzkuje sieť vlastných predajní alebo obchodných zastúpení v mnohých krajinách Európy, Ázie a Afriky.

Filozofia značky BUSHMAN

Outdoorové aj voľnočasové oblečenie a vybavenie BUSHMAN navrhujeme pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo. Riadia sa rozumom, ale aj inštinktom a majú silný rešpekt k prírode.

 

Bushman Expedition Outfitters

Všetky produkty, ktoré vyrábame, musia byť spoľahlivé a praktické a hlavne ťa musia na tvojich cestách spoľahlivo ochrániť. Používame k tomu takmer výhradne prírodné materiály, ako je bavlna, vlna, ľan, bambus, koža a ďalšie. Moderným spracovaním a následnou úpravou sme schopní pri jednotlivých výrobkoch docieliť neprekonateľné úžitkové vlastností.

 

Respect for Nature

Veľmi nám záleží na tom, čo robíme a ako tým ovplyvňujeme životné prostredie. Nechceme, aby po nás zostávali hory ťažko zpracovateťného odpadu. Oblečenie a vybavenie zhotovené z prírodných materiálov je možné na konci ich cesty ľahko zlikvidovať alebo recyklovať.

 

Inšpirácia v cestovaní

Od roku 1997 sa venujeme vývoju a výrobe outdoorového a voľnočasového oblečenia. Pretože sami radi cestujeme a milujeme dobrodružstvo, vieme, čo ľudia na svojich cestách potrebujú. Vytvorili sme už viac ako tridsať unikátnych kolekcií odevov a doplnkov, ktoré vo svojom dôsledku predznamenali aj štýl obliekania BUSHMAN. V našom oblečení môžeš chodiť po horách, prejsť pralesom alebo púšťou, ale pokojne sa v ňom vydaj len do džungle veľkomesta alebo so psom na lúku v susedstve. Po vypraní sa budeš v rovnakých veciach cítiť pohodlne a príjemne kdekoľvek v civilizácii. A stále budeš mať štýl.

 

Back to Our Origins

Každý rok vytvárame dve nové kolekcie odevov a doplnkov, pre teplé a chladné obdobie. Jednotlivé výrobky sa snažíme upravovať a inovovať tak, aby spĺňali požiadavky a nároky modernej doby. Napriek tomu základ kolekcie vždy tvoria osvedčené produkty, ktorých funkčnosť a spoľahlivosť preverila dlhá doba. Netvoríme oblečenie na jednu sezónu, nepodliehame módnym výkyvom, snažíme sa ísť svojou cestou.

 

Follow Your Instinct

Občas sa môže stať, že pre správne rozhodnutie v živote alebo kdekoľvek na cestách máme málo informácií. V takýchto situáciach nie je od veci spoľahnúť sa na vlastný inštinkt. Je to jeden z mála okamihov, kedy sa maximálne priblížime prírodným zákonom. Ak ti oblečenie a doplnky BUSHMAN v takýchto situáciách pomôžu obstáť, budeme potešení.

 

Je čas vyraziť!

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?