Prihlás sa
Úvod Bushman Club

BUSHMAN CLUB


Je čas stať sa skutočným bushmanom!

 

Prečo práve teraz?

Dostaneš od nás 10 Eur na prvú objednávku nad 50 Eur.
Registruj se tu, na e-mail ti pošleme jednorázový unikátny kód.
 „Vážim si všetkých 80 000 bushmanov.“

Jindřich Melichar, zakladateľ projektu BUSHMAN
 

Hlavnú myšlienku BUSHMAN Clubu najlepšie vyjadruje voľná interpretácia filozofie slobody, rešpektu, úcty k tradičným hodnotám a slobodného rozhodovania. Ideš do toho s nami?

BUSHMAN Club je otvorený každému, kto chce vyjadriť pozitívny vzťah k prírode, k ľuďom, k tradičným hodnotám a chce zdieľať názory, hodnoty a filozofiu značky BUSHMAN.
BUSHMAN Club má štvorstupňovú štruktúru: postupom do vyššej úrovne získaš vyššie zľavy a ďalšie benefity.
BUSHMAN Club je poďakovaním a vyjadrením úcty k naším verným zákazníkom, pretože vďaka nim sme tu už 25 rokov pre tvoje expedície. BUSHMAN Club je tu pre teba.


4 úrovne členstva v BUSHMAN Clubu:

  • REAL BUSHMAN: Kategória skutočných bushmanov pre tých najvernejších. Ponúka najširšie spektrum výhod a benefitov. Ako REAL BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 15 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN. Kategória ponúka aj čestné členstvo.
  • CLASSIC BUSHMAN: Kategória klasických bushmanov, ktorí už dobre poznajú podstatu projektu BUSHMAN a chcú postúpiť do prestížnej úrovne REAL. Ako CLASSIC BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 10 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN.
  • BASIC BUSHMAN: Kategória základných bushmanov ponúka predovšetkým aktívne naviazanie spoločnej komunikácie a hlbšieho vzťahu k projektu BUSHMAN. Ako BASIC BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 5 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN.
  • ADEPT BUSHMAN: Kategória adeptov na bushmana je predstupeň pre oficiálne členstvo v kategórií BASIC. Zoznám sa s hodnotami projektu BUSHMAN a začni zbierať body pre čerpanie výhod BUSHMAN Clubu.

ODMENY ZA NÁKUPY: Od kategórie BASIC BUSHMAN ti za tvoje nákupy oblečenia a doplnkov BUSHMAN pošleme pravidelne darček.

Podrobné informácie o fungovaní BUSHMAN Clubu:
Úrovne členstva a ich výhody
Podmienky členstva

Registracia
 

Kontakty

V prípade akýchkoľvek nejasností, komplikácií či otázok ohľadom fungovania Bushman Clubu sa na nás obráť prostredníctvom e-mailu  [email protected] alebo zákazníckej linky:  00421/908767330