Prihlás sa
Úvod Bushman Club

BUSHMAN CLUB


„Vážim si všetkých 80 000 bushmanov.“

Jindřich Melichar, zakladateľ projektu BUSHMAN
 

Hlavnú myšlienku BUSHMAN Clubu najlepšie vyjadruje voľná interpretácia filozofie slobody, rešpektu, úcty k tradičným hodnotám a slobodného rozhodovania. Ideš do toho s nami?

BUSHMAN Club je otvorený každému, kto chce vyjadriť pozitívny vzťah k prírode, k ľuďom, k tradičným hodnotám a chce zdieľať názory, hodnoty a filozofiu značky BUSHMAN.
BUSHMAN Club má štvorstupňovú štruktúru: postupom do vyššej úrovne získaš vyššie zľavy a ďalšie benefity.
BUSHMAN Club je poďakovaním a vyjadrením úcty k naším verným zákazníkom, pretože vďaka nim sme tu už 24 rokov pre tvoje expedície. BUSHMAN Club je tu pre teba.

 

Je čas stať sa skutočným bushmanom!

 

4 úrovne členstva v BUSHMAN Clubu:

  • REAL BUSHMAN: Kategória skutočných bushmanov pre tých najvernejších. Ponúka najširšie spektrum výhod a benefitov. Ako REAL BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 15 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN. Kategória ponúka aj čestné členstvo.
  • CLASSIC BUSHMAN: Kategória klasických bushmanov, ktorí už dobre poznajú podstatu projektu BUSHMAN a chcú postúpiť do prestížnej úrovne REAL. Ako CLASSIC BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 10 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN.
  • BASIC BUSHMAN: Kategória základných bushmanov ponúka predovšetkým aktívne naviazanie spoločnej komunikácie a hlbšieho vzťahu k projektu BUSHMAN. Ako BASIC BUSHMAN získaš okrem iného zľavu 5 % na všetky nákupy mimo tovaru dlhodobo v zľave a tovaru zľavneného v promo akcii v rámci siete značkových predajní BUSHMAN na Slovensku a na e-shope BUSHMAN.
  • ADEPT BUSHMAN: Kategória adeptov na bushmana je predstupeň pre oficiálne členstvo v kategórií BASIC. Zoznám sa s hodnotami projektu BUSHMAN a začni zbierať body pre čerpanie výhod BUSHMAN Clubu.

ODMENY ZA NÁKUPY: Od kategórie BASIC BUSHMAN ti za tvoje nákupy oblečenia a doplnkov BUSHMAN pošleme pravidelne darček.

Podrobné informácie o fungovaní BUSHMAN Clubu:
Úrovne členstva a ich výhody
Podmienky členstva

Registracia
 

Kontakty

V prípade akýchkoľvek nejasností, komplikácií či otázok ohľadom fungovania Bushman Clubu sa na nás obráť prostredníctvom e-mailu  obchod@bushman.sk alebo zákazníckej linky:  00421/908767330
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?