Prihlás sa
Úvod BLOG

BLOG

 • BLOG
  Tomáš Loukota: Vinica dokáže krásne vyčistiť hlavu!
  Česi sú národ pivárov, ale vďaka ľuďom, ktorí robia svoju prácu poctivo a podľa tradícií, sa v posledných rokoch rozmáha aj fenomén vinárstva. V Liběchove, obklopenom malebnou krajinou nájdete vinárstvo, ktoré je presne také. Malé, tradičné a s ľuďmi, ktorí doň vkladajú svoj čas, schopnosti aj srdce. Táto schopnosť je spoločná nielen vinárom, ale aj bushmanom, preto sme požiadali Tomáša Loukotu, riaditeľa Vinařství Liběchov, o krátky rozhovor…
 • Inšpiruj sa
  Výber darčekov od Bushmana
  Ešte stále tápeš, čo komu pod stromček? S darčekmi od Bushmana nadelíš radosť aj poctivý kus práce. Navyše vďaka nim rozbúšiš srdce každého dobrodruha. Alebo to svoje! Radosti predsa nie je nikdy dosť...
 • BLOG
  Šimon Pánek: S gurážou som nikdy nemal problém
  Zakladateľ organizácie Človek v tiesni, člen OF a študentský vodca Nežnej revolúcie. Tým všetkým je Šimon Pánik, charizmatický muž, ktorý o slobode nielen hovorí. On slobodou žije.
 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jeseň/zima
  Čo urobíš, keď sa zima opýta? Povieš jej: "No nazdaaar," pretože na ňu budeš perfektne pripravený! Prinášame Ti tipy, ako kombinovať oblečenie a doplnky BUSHMAN z kolekcie jeseň/zima 2021/2022. Vyber si pre seba to najlepšie a neboj sa sa s jednotlivými kúskami trochu pohrať. Totiž... Fantázia, je to, o čo tu ide!
 • BLOG
  Jakub Vágner: Prírodu potrebujeme my, nie ona nás
  Jakub Vágner - rybár, dobrodruh a cestovateľ - má plné právo povedať, čo si myslí o súčasnom vzťahu ľudí k prírode. Trávi v nej väčšinu svojho času a ako sám hovorí, je pre neho všetkým. Práve na základe tejto myšlienky vznikol rozhovor, sprevádzaný rešpektom, pokorou i skúsenosťami človeka, ktorý si dlhé roky ctí zákony prírody.
 • Inšpiruj sa
  Barča mieri do večných lovísk
  V kolesách má už 130 tisíc kilometrov. Väčšinu z nich s Danielom a Janou Urbanovými pri expedíciách v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teraz vyráža na poslednú zastávku. „Barča sa už jednoducho rozpadá a nie je bezpečná.“ Príbeh tejto cestovateľskej dvojice tým ale zďaleka nekončí. Naopak.
 • Partnerstvo
  Ideálna móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mať plnú skriňu a napriek tomu si hovoriť „nemám čo na seba“, môže byť znamenie, že oblečenie neodráža tvoju osobnosť. „Mnoho ľudí si totiž poriadne neuvedomuje, aké aktivity a v akom rozsahu robia,“ hovorí ambasádorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Partnerstvo
  Adamova veľká cesta
  Od Gibraltáru po Nordkap. Do konca roka v obytnej dodávke s malým synom. "Máme radi históriu, čo znamená aj návštevy miest a múzeí, ale aj nás baví poznávať prírodu," hovorí novinár a cestovateľ Tomáš Málek. Zoznam sa s rodinným tímom, ktorý práve teraz podniká Adamovu veľkú cestu ...
 • Inšpiruj sa
  Petr Horký: Do života chlapa patria určité rozmery hrdinstva
  Čo sa režisér a dokumentarista, producent, spisovateľ, youtuber a cestovateľ Petr Horký naučil pri polárnych výpravách? Prečo odmieta byť závislý na svojej práci a prečo je dôležité splniť si svoj životný sen? Alebo sa o to aspoň pokúsiť?
 • Inšpiruj sa
  Módne inšpirácie na jar a leto 2021
  Buď v pohode celý deň. Pripravili sme pre teba tipy, ako kombinovať oblečenie a doplnky BUSHMAN. Vyber si to najlepšie pre seba alebo svojich blízkych na tohtoročnú jar a leto, pretože to sedí!
 • Inšpiruj sa
  Nechaj sa hýčkať lyocelom
  Získava sa z drevenej hmoty ekologicky šetrným spôsobom a oblečenie z neho je ľahké, príjemné, v lete chladivé a v zime zahreje. Objav s nami jeho tajomstvo a vyber si ten pravý BUSHMAN kúsok z lyocelu na seba.
 • Súťaž s Bushmanom
  Májová súťaž BUSHMAN a Turčan-auto
  Nakupuj v máji pohodové oblečenie a doplnky BUSHMAN a hraj o karavany na týždeň a víkend zadarmo a exkluzívne vouchery v hodnote 80 eur na produkty BUSHMAN. Ideš do toho?
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?