Prihlás sa
Úvod Všetky články

Všetky články

 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jar/leto 2024
  Zostaň v pohode po celý rok vďaka pohodlnému oblečeniu! V novej kolekcii na teba čakajú napríklad tričká s parádnymi motívmi, obľúbené košele, kúsky zo splývavého modalu, svetre a tiež množstvo doplnkov, ktoré ťa nenechajú v štichu! Poradíme ti, ako všetko správne skombinovať.
 • Poznaj nás
  Lucie Šádková, operátorka zákazníckej linky: Prečo nosím BUSHMAN?
  Keď chceš pracovať na zákazníckej linke, musíš sa vedieť správne naladiť, rýchlo reagovať, zažmúriť oči a byť nad vecou. Ako to chodí na zákazníckej linke u Bushmana?
 • Poznaj nás
  Vlasta Zajíček, riaditeľ oddelenia doplnkov: Prečo nosím BUSHMAN?
  Riaditeľ doplnkov – znie to tak honosne, až by sa mohlo zdať, že sedí v kancelárii a na diaľku rozhoduje o tom, ktorými outdoor doplnkami sa zásobíš. Keby si ale prišiel do sídla firmy, Vlastu zastihneš len málokedy. Väčšinu času trávi na cestách, skúša doplnky skôr, než schvália ich výrobu, behá s telefónom na uchu a keď rozosiela e-maily obchodným partnerom, väčšinou to robí v čase, keď celá republika spí… Pretože oni majú deň.
 • Všetky články
  Jana Lenková, marketingová a obchodná riaditeľka: Prečo nosím Bushman?
  Myslíš, že byť riaditeľom čohokoľvek je nuda? Jana Lenková Ťa vyvedie z omylu rýchlosťou blesku :). Keď sa totiž prepojí dobrodružná duša, akčný životný štýl, nadšenie a zmysel pre organizáciu, nemôže to dopadnúť inak ako skvele...
 • Všetky články
  Lucie Frantlová, marketingová manažérka: Prečo nosím „BUSHMAN“?
  „Lucie Frantlová - Bushman - čo pre Vás môžem urobiť?" Už si s týmto medovým, no rozhodným hlasom mal tú česť? Potom vedz, že patrí Lucii; marketingovej manažérke BUSHMAN. Ľudia majú tendencie si z manažérov uťahovať. Vraj sú to "len plánovači. Tak my ťa vyvedieme z omylu. Naša Lucie prevažne organizuje, zariaďuje, spravuje databázu BUSHMAN Clubu, fotí doplnky na web, mailuje, telefonuje, píše, ale aj maká. Je súčasťou tímu pri všetkých foteniach, predáva na veľtrhoch ako divá, je skrátka všade tam, kde je potrebné... Aj preto ju s nadšením prezývame "Včielka"...
 • Poznaj nás
  Testované na ľuďoch
  Dobrodruhovia, cestovatelia, ochrancovia prírody, vedci, reportéri, fotografovia… Obliekame známe osobnosti, ktoré s nami zdieľajú spoločné hodnoty. A delia sa s nami o skúsenosti s poriadným oblečením BUSHMAN.
 • Všetky články
  Petr Hulec, CEO: Prečo nosím „BUSHMAN“?
  V novej rubrike ťa zoznámime s tými, ktorí vo firme BUSHMAN tvoria pomyselné piliere. Tie zásadné, pevné, o ktoré sa opierajú hodnoty bushmanov. A čo by to bolo za otvorenie, keby nepatril nášmu CEO Petrovi Hulcovi?
 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jeseň/zima 2023
  Či už sa chystáš utiecť do prírody, túlať sa po pamiatkach, alebo precestovať svet, BUSHMAN ťa rád odprevadí. Nová kolekcia je v súlade s tvojou slobodnou dušou, vysokými nárokmi na pohodlie aj aktuálnymi trendmi. Inšpiruj sa!
 • Všetky články
  Dámska kolekcia BUSHMAN a dôvody, prečo ju chcieť (...a mať)!
  Očarujúca, dobrodružná, športová aj elegantná – toľko tvárí majú bushmanky a taká je aj dámska kolekcia BUSHMAN, ktorá je dokonalou kombináciou komfortu, praktickosti a osobitého štýlu. Poď ju s nami preskúmať!
 • Všetky články
  Bushman Materio alebo Z čoho šijeme a prečo
  Od začiatku značky Bushman bol tento prírodný materiál jasnou voľbou. Kvalita aj zdroje, zvýšené pozitívne vlastnosti, ako sú odolnosť, savosť či mäkkosť, boli, sú a naďalej budú kontrolované. Sme súčasťou možnej zmeny a preto chceme viesť a inšpirovať ostatných svojimi krokmi k čistejšej a transparentnejšej výrobe.
 • Inšpiruj sa
  Rybár, zálesák a študent Matěj Houška: Podstatou všetkého je, aby si každý našiel koníček, ktorý ho bude napĺňať
  Keď máte pätnásť, máte pocit, že vám svet leží pri nohách. Dosť možno s vami aj trieska puberta. Chcete dobyť svet, v ďalšej sekunde máte chuť zavrieť sa pred ním so slúchadlami na ušiach… Matěj Houška je unikát. Vďaka svojej usilovnosti, láske k prírode, talentu a prirodzenej ľudskej pokore si získava pozornosť státisícov ľudí naprieč sociálnymi sieťami aj v reálnom svete. Tento gymnazista je navyše excelentný rybár, dobrodruh, zálesák a vlastne aj spisovateľ…
 • Poznaj nás
  Nechali sme otestovať topánky BUSHMAN! Ako to dopadlo?
  Že sú naše outdoorové topánky ako stvorené pre každý terén, dobre vieš (obzvlášť, ak ich vlastníš!). Ale pretože za človeka hovoria činy, nie slová, nechali sme dva naše najvychytanejšie typy obuvi - CRUIZER a TRACKER - otestovať!