Prihlás sa
Úvod BLOG

BLOG

 • Inšpiruj sa
  Barča mieri do večných lovísk
  V kolesách má už 130 tisíc kilometrov. Väčšinu z nich s Danielom a Janou Urbanovými pri expedíciách v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teraz vyráža na poslednú zastávku. „Barča sa už jednoducho rozpadá a nie je bezpečná.“ Príbeh tejto cestovateľskej dvojice tým ale zďaleka nekončí. Naopak.
 • Partnerstvo
  Ideálna móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mať plnú skriňu a napriek tomu si hovoriť „nemám čo na seba“, môže byť znamenie, že oblečenie neodráža tvoju osobnosť. „Mnoho ľudí si totiž poriadne neuvedomuje, aké aktivity a v akom rozsahu robia,“ hovorí ambasádorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Partnerstvo
  Adamova veľká cesta
  Od Gibraltáru po Nordkap. Do konca roka v obytnej dodávke s malým synom. "Máme radi históriu, čo znamená aj návštevy miest a múzeí, ale aj nás baví poznávať prírodu," hovorí novinár a cestovateľ Tomáš Málek. Zoznam sa s rodinným tímom, ktorý práve teraz podniká Adamovu veľkú cestu ...
 • Inšpiruj sa
  Petr Horký: Do života chlapa patria určité rozmery hrdinstva
  Čo sa režisér a dokumentarista, producent, spisovateľ, youtuber a cestovateľ Petr Horký naučil pri polárnych výpravách? Prečo odmieta byť závislý na svojej práci a prečo je dôležité splniť si svoj životný sen? Alebo sa o to aspoň pokúsiť?
 • Inšpiruj sa
  Módne inšpirácie na jar a leto 2021
  Buď v pohode celý deň. Pripravili sme pre teba tipy, ako kombinovať oblečenie a doplnky BUSHMAN. Vyber si to najlepšie pre seba alebo svojich blízkych na tohtoročnú jar a leto, pretože to sedí!
 • Inšpiruj sa
  Nechaj sa hýčkať lyocelom
  Získava sa z drevenej hmoty ekologicky šetrným spôsobom a oblečenie z neho je ľahké, príjemné, v lete chladivé a v zime zahreje. Objav s nami jeho tajomstvo a vyber si ten pravý BUSHMAN kúsok z lyocelu na seba.
 • Súťaž s Bushmanom
  Májová súťaž BUSHMAN a Turčan-auto
  Nakupuj v máji pohodové oblečenie a doplnky BUSHMAN a hraj o karavany na týždeň a víkend zadarmo a exkluzívne vouchery v hodnote 80 eur na produkty BUSHMAN. Ideš do toho?
 • Partnerstvo
  Klára Hájek Velinská: Karavaning raz nahradí trampovanie
  Kto je Klára Hájek Velinská? Vášnivá karavanistka, cestovateľka, blogerka a od minulého roka tiež tvár značky BUSHMAN. Ako sa dostala ku karavaningu, ako vníma svoje poslanie v tejto oblasti, aké má skúsenosti s naším oblečením pri každodennom používaní? A o čom sníva?
 • Partnerstvo
  Toto je proste dobrá káva!
  BUSHMAN ďakuje za možnosť podporiť dobročinný projekt ústeckého Kukang Coffee, ktoré ponúka kávu zadarmo zdravotníkom. Je totiž okrem iného príkladom, koľko vrstiev môže mať ochrana živočíšnych druhov pred vyhynutím.
 • Partnerstvo
  Radek Jaroš: Už chcem všetko robiť na pohodu
  Čo znamená, keď sa prvý Čech, ktorý zdolal všetky osemtisícovky a najvyššie vrcholy všetkých kontinentov, rozhodne pre izoláciu? Prečo outdoorová legenda nepohrdne ani golfom? A prečo mu aj po päťdesiatke jeho priatelia hovoria „Radeček“?
 • BLOG
  Páči sa ti e-shop BUSHMAN.sk?
  Ak sa ti v našom e-shope pohodlne nakupuje, nenechaj si to pre seba a daj to vedieť ostatným. A keď nás navyše podporíš svojím hlasom v súťaži ShopRoku 2020, budeme ti vďační o to viac.
 • Poznaj nás
  Vďaka, že s nami pomáhate!
  BUSHMAN na konci roka odovzdal pražskej zoo šek na 163 tisíc korún. Doterajší výťažok z predaja tričiek HELP AUSTRALIA poputuje na zbierku „Pomáhame im prežiť“ určenú na podporu ochrany prírody a ohrozených druhov zvierat v Austrálii.
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?