Prihlás sa

Partnerstvo

 • Partnerstvo
  Mirek Kodada: Je dôležité poznať svoje limity a zbytočne neriskovať
  Míra Kodada - muž, ktorý miluje divokú vodu natoľko, až sa stal držiteľom českého rekordu v najvyššom zjazdenom vodopáde. Pritom začínal na pokojných vodách v juhočeskej Majdaleně. Na vrchole svojej kariéry sa byť necíti; pádlovať vraj človek môže aj v starobe, stačí udržiavať sa v kondícii a nevyjsť z cviku. Míra je akčný človek, pádler, otec na plný úväzok a v neposlednom rade BUSHMAN ambasádor. Už viac ako tri roky spája svoje meno s českou značkou oblečenia, vyrábaného z prírodných materiálov a doplnkov, ktoré robia náročné, ale aj tie každodenné expedície príjemnejšími….
 • Partnerstvo
  Na komoru: Lukáš Langmajer
  Stručne a úprimne. Ako odpovedal náš ambasádor Lukáš Langmajer na otázky o detstve a cestovaní? A ako vníma spoluprácu so značkou BUSHMAN? Čítaj a dozvieš sa!
 • Partnerstvo
  Martin Šimek pro BUSHMAN: Jediná istota je zmena
  Neverili mu, báli sa. Aj on sa bál, napriek tomu neustúpil a šiel za svojím snom. Dnes stojí na čele jednej z najlepších cestoviek. A tu je jeho príbeh...
 • Partnerstvo
  BUSHMAN zaspomínal na africké leto
  Tradičné africké tance, nezameniteľná vôňa horkej tanzánskej čokolády, mimoriadna pripomienka bohatej africkej prírody... tak vyzerali tohtoročné Spomienky na Africké leto v ZOO Brno. A BUSHMAN bol pri tom!
 • Partnerstvo
  Záchranný program Kukang vo filme
  Kto je Tomáš Ouhel, vďaka nášmu blogu dobre vieš. Ambasador značky BUSHMAN, ale predovšetkým ochranár, ktorý úspešne eliminuje hrozby, ktorým čelí rad zvieracích druhov... A v neposlednom rade aj súčasť záchranného programu Kukang, ktorý sa podieľal na natáčaní dokumentárnej série Netflix o národných parkoch sveta.
 • Inšpiruj sa
  Barča mieri do večných lovísk
  V kolesách má už 130 tisíc kilometrov. Väčšinu z nich s Danielom a Janou Urbanovými pri expedíciách v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teraz vyráža na poslednú zastávku. „Barča sa už jednoducho rozpadá a nie je bezpečná.“ Príbeh tejto cestovateľskej dvojice tým ale zďaleka nekončí. Naopak.
 • Partnerstvo
  Ideálna móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mať plnú skriňu a napriek tomu si hovoriť „nemám čo na seba“, môže byť znamenie, že oblečenie neodráža tvoju osobnosť. „Mnoho ľudí si totiž poriadne neuvedomuje, aké aktivity a v akom rozsahu robia,“ hovorí ambasádorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Partnerstvo
  Adamova veľká cesta
  Od Gibraltáru po Nordkap. Do konca roka v obytnej dodávke s malým synom. "Máme radi históriu, čo znamená aj návštevy miest a múzeí, ale aj nás baví poznávať prírodu," hovorí novinár a cestovateľ Tomáš Málek. Zoznam sa s rodinným tímom, ktorý práve teraz podniká Adamovu veľkú cestu ...
 • Partnerstvo
  Klára Hájek Velinská: Karavaning raz nahradí trampovanie
  Kto je Klára Hájek Velinská? Vášnivá karavanistka, cestovateľka, blogerka a od minulého roka tiež tvár značky BUSHMAN. Ako sa dostala ku karavaningu, ako vníma svoje poslanie v tejto oblasti, aké má skúsenosti s naším oblečením pri každodennom používaní? A o čom sníva?
 • Partnerstvo
  Toto je proste dobrá káva!
  BUSHMAN ďakuje za možnosť podporiť dobročinný projekt ústeckého Kukang Coffee, ktoré ponúka kávu zadarmo zdravotníkom. Je totiž okrem iného príkladom, koľko vrstiev môže mať ochrana živočíšnych druhov pred vyhynutím.
 • Partnerstvo
  Radek Jaroš: Už chcem všetko robiť na pohodu
  Čo znamená, keď sa prvý Čech, ktorý zdolal všetky osemtisícovky a najvyššie vrcholy všetkých kontinentov, rozhodne pre izoláciu? Prečo outdoorová legenda nepohrdne ani golfom? A prečo mu aj po päťdesiatke jeho priatelia hovoria „Radeček“?
 • Partnerstvo
  Lukáš Langmajer: Našiel som absolútny kľud a slobodu
  „Keď som sa začal vystrojovať k túlaniu, chcel som, aby to už konečne bolo moje,“ hovorí český herec a ambasador značky BUSHMAN.