Prihlás sa

Poznaj nás

 • Poznaj nás
  Lucie Šádková, operátorka zákazníckej linky: Prečo nosím BUSHMAN?
  Keď chceš pracovať na zákazníckej linke, musíš sa vedieť správne naladiť, rýchlo reagovať, zažmúriť oči a byť nad vecou. Ako to chodí na zákazníckej linke u Bushmana?
 • Poznaj nás
  Vlasta Zajíček, riaditeľ oddelenia doplnkov: Prečo nosím BUSHMAN?
  Riaditeľ doplnkov – znie to tak honosne, až by sa mohlo zdať, že sedí v kancelárii a na diaľku rozhoduje o tom, ktorými outdoor doplnkami sa zásobíš. Keby si ale prišiel do sídla firmy, Vlastu zastihneš len málokedy. Väčšinu času trávi na cestách, skúša doplnky skôr, než schvália ich výrobu, behá s telefónom na uchu a keď rozosiela e-maily obchodným partnerom, väčšinou to robí v čase, keď celá republika spí… Pretože oni majú deň.
 • Poznaj nás
  Testované na ľuďoch
  Dobrodruhovia, cestovatelia, ochrancovia prírody, vedci, reportéri, fotografovia… Obliekame známe osobnosti, ktoré s nami zdieľajú spoločné hodnoty. A delia sa s nami o skúsenosti s poriadným oblečením BUSHMAN.
 • Poznaj nás
  Nechali sme otestovať topánky BUSHMAN! Ako to dopadlo?
  Že sú naše outdoorové topánky ako stvorené pre každý terén, dobre vieš (obzvlášť, ak ich vlastníš!). Ale pretože za človeka hovoria činy, nie slová, nechali sme dva naše najvychytanejšie typy obuvi - CRUIZER a TRACKER - otestovať!
 • Partnerstvo
  Ideálna móda? Radostná, čistá a pohodlná
  Mať plnú skriňu a napriek tomu si hovoriť „nemám čo na seba“, môže byť znamenie, že oblečenie neodráža tvoju osobnosť. „Mnoho ľudí si totiž poriadne neuvedomuje, aké aktivity a v akom rozsahu robia,“ hovorí ambasádorka značky BUSHMAN Kamila Vodochodská.
 • Inšpiruj sa
  Petr Horký: Do života chlapa patria určité rozmery hrdinstva
  Čo sa režisér a dokumentarista, producent, spisovateľ, youtuber a cestovateľ Petr Horký naučil pri polárnych výpravách? Prečo odmieta byť závislý na svojej práci a prečo je dôležité splniť si svoj životný sen? Alebo sa o to aspoň pokúsiť?
 • Partnerstvo
  Toto je proste dobrá káva!
  BUSHMAN ďakuje za možnosť podporiť dobročinný projekt ústeckého Kukang Coffee, ktoré ponúka kávu zadarmo zdravotníkom. Je totiž okrem iného príkladom, koľko vrstiev môže mať ochrana živočíšnych druhov pred vyhynutím.
 • Poznaj nás
  Vďaka, že s nami pomáhate!
  BUSHMAN na konci roka odovzdal pražskej zoo šek na 163 tisíc korún. Doterajší výťažok z predaja tričiek HELP AUSTRALIA poputuje na zbierku „Pomáhame im prežiť“ určenú na podporu ochrany prírody a ohrozených druhov zvierat v Austrálii.
 • Poznaj nás
  Divoký Richard pre BUSHMAN
  Zoo Praha ocenila značku BUSHMAN prestížnou cenou Divoký Richard ako za dlhoročné partnerstvo v dodávkach pracovných uniforiem zamestnancom zoo, tak za podporu zbierky „Pomoc pre Austráliu“ a nezištnú pomoc pri jarnej vlne pandémie.
 • Poznaj nás
  Na kríze sa zarábať nemá
  Je reálne presunúť výrobu späť do Európy? Rozhovor týždenníka Ekonom so zakladateľom značky BUSHMAN Jindřichom Melicharem nielen o dopadoch pandémie.
 • Poznaj nás
  Pomôž s nami Austrálii
  Kúpou bavlneného trička v limitovanej edícii HELP AUSTRALIA prispeješ 11 eur na záchranu a ochranu požiarom zasiahnutých zvierat v Austrálii.
 • Partnerstvo
  Roman Sedlák: Som vášnivý rybár a chovateľ
  "Svojim vnúčatám sa snažím vštepovať to, čo mi dali moji rodičia." Zoznam sa s tvárou kampane BUSHMAN - Pre tvoje expedície.