Prihlás sa
Úvod Pravidlá akcií

Pravidlá akcií

Pravidlá akcií e-shopu BUSHMAN.sk:

Štedrá nádielka BUSHMAN – darčekový certifikát k nákupu nad 200 €


Urob radosť sebe alebo svojim blízkym! Nakúp v období do 24. decembra na e-shope alebo v kamenných predajniach Bushman nad 200 € a ku každej objednávke nad  200€ dostaneš darčekový certifikát BUSHMAN v hodnote 20 € ako darček.

Darčekový certifikát má tlačenú podobu, platnosť 12 mesiacov a bude Ti zaslaný poštou.

Tovar, zakúpený v rámci tejto akcie, je možné vymeniť vo vianočnej predĺženej lehote a to až do 14.1.2024. Členovia BUSHMAN Clubu majú možnosť využiť predĺženú dobu výmeny tovaru v lehote 45 dní od jeho zakúpenia. Tovar je možné vrátiť v klasickej 14-dňovej lehote.

Na tovar, zakúpený v rámci vianočnej akcie „Certifikát v hodnote  20 € pri nákupu nad 200 € “ sa vzťahujú špecifické obchodné podmienky. V prípade vrátenia tovaru z objednávky, ku ktorej sa vzťahoval darček v podobe darčekového certifikátu, je postup nasledujúci:
 
  • Ak dôjde pri vrátení tovaru k zníženiu pôvodnej čiastky (pod 200 €), bude kupujúcemu darčekový certifikát zneplatnený. V prípade, že bol už darčekový certifikát uplatnený, bude mu vrátená čiastka, znížená o 20 € (teda o hodnotu darčekového certifikátu).

Tieto pravidlá platia iba pre objednávky nad 200 € - v prípade vrátenia tovaru (kompletnej objednávky alebo jej časti) dôjde k zníženiu hodnoty tovaru pod 200 €, čím zaniká aj nárok na darčekový certifikát zadarmo.

Výnimky nie sú možné z dôvodu systémového generovania.2 l piva v darčekovom balení za 249 Kč

Si pivár alebo máš okolo seba pivára? Tak utekaj na predajňu BUSHMAN, kde na teba čakajú 2 litre parádneho zdviháka - limitovanej edície 13 ° piva Svijany za 249 Kč. Ako dlho tam bude, záleží na miere smädnosti bushmanov. Radšej sa ponáhľaj ;)!Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Na tovar zakúpený v e-shope BUSHMAN.sk alebo v kamenných predajniach od od 1. 11. 2023 do 24. 12. 2023 sa vzťahuje predĺžená lehota na VÝMENU tovaru. Tovar môžeš až do 14. 1. 2024 prísť vymeniť do predajne BUSHMAN alebo nám zaslať späť s vyplneným formulárom. V rámci predĺženej výmeny môžeš tovar iba vymeniť za iný v rovnakej alebo vyššej hodnote s doplatkom (v prípade zaslania s doplatkom na dobierku). Vrátenie tovaru je potom možné iba v zákonnej lehote 14 dní.

Akcia platí na BUSHMAN tovar, zakúpený od 1. 11. do 24. 12. 2023.

 

Ramienko ku každej bunde

Podporuj s nami udržateľnosť! K nákupu akejkoľvek bundy BUSHMAN obdržíš navyše drevené ramienko - použité, ale stále kvalitné a plne funkčné ;). Uznaj sám, že poctivý kus dreva je škoda vyhodiť!
 
Ponuka platí od 12.10.2023 do vyčerpania zásob.


 

2+1 na dámske oblečenie - akcia je už ukončená

Kúp v termíne od 2.11. do 19.11. akékoľvek 3 kusy oblečenia z dámskej kolekcie a najlacnejší máš zadarmo!
Akcia sa vzťahuje iba na dámske oblečenie a nevzťahuje sa na dámske doplňky. Platí na nákup v e-shope aj značkových predajňách BUSHMAN.

Je možné kombinovať iba so zľavou v rámci BUSHMAN Clubu. V prípade vrátenia niektorého z produktov zakúpených počas akcie 2+1 je tiež potrebné vrátiť (alebo zaplatiť navyše) produkt, ktorý zákazník dostal ZADARMO v rámci tejto akcie.