Prihlás sa
Úvod Pravidlá akcií

Pravidlá akcií

Pravidlá akcií e-shopu BUSHMAN.sk:

NADEĽTE SI SPOLOČNÉ NOCI

Spríjemni si advent pohodlným BUSHMAN pyžamom za polovicu! Od 1. 12. do 24. 12. 2022 môžeš získať na nákup pyžamá DESMOND alebo MAURA druhé ľubovoľné pyžamo (teda DESMOND alebo MAURA) s 50% zľavou. Zľava na toto pyžamo nie je kombinovateľná 
so zľavou v rámci BUSHMAN Clubu. Pyžamo za polovicu si prihoď pri nákupe v prvom kroku "Košíka". 
 *Pyžamá je možné vymeniť za inú veľkosť, prípadne vrátiť. Pokiaľ však vraciaš pyžamo za plnú cenu, musíš druhé (zľavnené) doplatiť, prípadne ho tiež vrátiť. 
**Ponuka platí do 24.12. alebo do vyčerpania zásob.
 

 

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

 

Na všetok tovar, zakúpený v e-shope BUSHMAN alebo v kamenných predajniach v termíne od 10. 11. 2022 do 23. 12. 2022, sa vzťahuje predĺžená lehota na VÝMENU tovaru. Tovar je možné vymeniť až do 8. 1. 2023.
Môžeš nám ho zaslať späť spoločne s vyplneným formulárom, alebo vrátiť osobne na niektorú z kamenných predajní BUSHMAN. Ak chceš tovar vymeniť za inú veľkosť alebo farbu, radi Ti vyhovieme. Pokiaľ bude tovar dostupný v predajni, výmena prebehne okamžite. Pokiaľ tovar na predajni nebude, alebo žiadaš výmenu za iný ako zakúpený tovar, pomôžeme Ti s celým procesom výmeny a taktiež s odoslaním k nám na centrálu.
Pamätaj, že v rámci predĺženej výmeny môžeš tovar iba vymeniť za iný v rovnakej hodnote, prípadne vyššej hodnote s doplatkom (v prípade zaslania s doplatkom na dobierku). Odstúpenie od kúpnej zmluvy v prípade nákupu v e-shope je možné iba v zákonnej lehote 14 dní.
*Pre členov BUSHMAN Clubu aj naďalej štandardne platí vrátenie tovaru v predĺženej lehote 45 dní.