Prihlás sa
Úvod Osobný odber na predajniach

Osobný odber na predajniach

 

DORUČENIE TOVARU NA PREDAJNE BUSHMAN
Tovar bude do 3 až 5 pracovných dní od dátumu objednávky doručený ZADARMO na vybranú predajňu v SR (zoznam predajní).
Tovar nemusíš uhradiť vopred.
Tovar uhradíš pri prevzatí na predajni - výdajnom mieste a to dvoma spôsobmi:

  • Platba platobnou kartou
  • Platba v hotovosti
O doručení tovaru na predajňu Ťa budeme informovať zaslaním e-mailu a sms. Tovar bude na predajni uložený po dobu 5 dní, po dohovore s kolegami na našej zákazníckej linke, ideálne zaslaním e-mailu na [email protected] si môžeš dobu uloženia predĺžiť.

POSTUP PRI OBJEDNÁVANÍ TOVARU - DORUČENIE NA PREDAJŇU
V objednávke, kde si volíš spôsob dopravy a spôsob platby, si môžeš vybrať možnosť "osobný odber na predajni". Výdajné miesto si vyberieš v zozname ponúkaných predajní, potvrdíš ho tlačidlom "vybrať" a potvrdíš objednávku. Na e-mail Ti príde potvrdenie objednávky, kde ako doručovacia adresa bude zvolená adresa predajne a faktúračná adresa bude adresa zákazníka.

Máš na e-shope vybrané a chceš si svoje nové vybavenie na cestu vyzdvihnúť v kamennej predajni? Využi ponukU doručenia tovaru na predajňu BUSHMAN a možnosti osobného odberu zadarmo

Tvoja objednávka bude pripravená do 3–5 pracovných dní od expedície zásielky na zvolenú značkovú predajňu BUSHMAN v Slovenskej republike. O doručenie tovaru ťa budeme informovať prostredníctvom SMS správy alebo e-mailom.

Tovar tI na predajni rezervujeme po dobu 5 dní. Ak budeš potrebovať viac času, neváhaj sa dohovoriť s našimi kolegami na zákazníckej linke. Radi to pre teba urobíme.
  • Osobný odber na predajni BUSHMAN si vyberieš priamo vo svojej objednávke.
  • Viac informácií o doprave a platbe nájdeš tu.