Prihlás sa

Inšpiruj sa

 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jeseň/zima 2023
  Či už sa chystáš utiecť do prírody, túlať sa po pamiatkach, alebo precestovať svet, BUSHMAN ťa rád odprevadí. Nová kolekcia je v súlade s tvojou slobodnou dušou, vysokými nárokmi na pohodlie aj aktuálnymi trendmi. Inšpiruj sa!
 • Inšpiruj sa
  Rybár, zálesák a študent Matěj Houška: Podstatou všetkého je, aby si každý našiel koníček, ktorý ho bude napĺňať
  Keď máte pätnásť, máte pocit, že vám svet leží pri nohách. Dosť možno s vami aj trieska puberta. Chcete dobyť svet, v ďalšej sekunde máte chuť zavrieť sa pred ním so slúchadlami na ušiach… Matěj Houška je unikát. Vďaka svojej usilovnosti, láske k prírode, talentu a prirodzenej ľudskej pokore si získava pozornosť státisícov ľudí naprieč sociálnymi sieťami aj v reálnom svete. Tento gymnazista je navyše excelentný rybár, dobrodruh, zálesák a vlastne aj spisovateľ…
 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jar/leto 2023
  Či už sa chystáš utiecť do prírody, túlať sa po pamiatkach, alebo precestovať svet, BUSHMAN Ťa rád odprevadí. Nová kolekcia je v súlade s Tvojou slobodnou dušou, vysokými nárokmi na pohodlie aj aktuálnymi trendmi. Inšpiruj sa!
 • Inšpiruj sa
  4 dobré dôvody, prečo nosiť svetre BUSHMAN
  Sú pohodlné, prispôsobivé, praktické, a predovšetkým do bodky plnia svoj účel - zahriať, aby ti bolo tak akurát, ale napriek tomu nechať kožu dýchať ... Svetre BUSHMAN vyrábame buď zo 100% bavlny, alebo z chytrých zmesových materiálov. Na všetky sa teraz spoločne pozrieme…
 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jeseň/zima 2022
  Tvoríme vlastný štýl a pretože si s nami v tíme, udávaš trendy úplne rovnako ako my! Žiadne rýchlokvasky, to sa rozumie... BUSHMAN trendy sú totiž naveky ;-). Mrkni sa na inšpiráciu, ako poskladať kúsky z aktuálnej kolekcie tak, aby ti bolo dobre, príjemne teplo a ešte sa na teba sakramentsky dobre pozeralo!
 • Inšpiruj sa
  6 tipov, ako vybrať poriadnu bundu
  Či už vyrážaš na túru, na ryby, alebo na prechádzku, prvoradé je cítiť sa pohodlne. Prečo? Pretože potom je jedno, aké okolité podmienky panujú – môže byť sychravo, alebo páliť slnko, ty sa môžeš s ľadovým pokojom zamerať na výkon a zbierať jeden zážitok za druhým. Správna bunda ti k tomu môže výrazne pomôcť. BUSHMAN ti poradí, ako vybrať tú NAJ. Prečo? Pretože naše bundy sú legenda!
 • Inšpiruj sa
  Fotograf Petr Slavík: Silné zážitky sa dobre pamätajú
  Petr Slavík – fotograf medzinárodného presahu, ktorý má na svojom konte niekoľko autorských výstav (Stratený svet, Spomienky na Afriku a i.), ocenení aj v dobročinných aktivitách a dokonca niekoľko kníh (Blízke stretnutia a i). Lenže Petr nie je len fotograf a cestovateľ. Je to skvelý rozprávač, decentný rebel, férový otec… a bushman. Kiežby aj nie, keď veľkú časť jeho srdca zabrala práve buš…
 • Inšpiruj sa
  Výber darčekov od Bushmana
  Ešte stále tápeš, čo komu pod stromček? S darčekmi od Bushmana nadelíš radosť aj poctivý kus práce. Navyše vďaka nim rozbúšiš srdce každého dobrodruha. Alebo to svoje! Radosti predsa nie je nikdy dosť...
 • Inšpiruj sa
  Módna inšpirácia jeseň/zima
  Čo urobíš, keď sa zima opýta? Povieš jej: "No nazdaaar," pretože na ňu budeš perfektne pripravený! Prinášame Ti tipy, ako kombinovať oblečenie a doplnky BUSHMAN z kolekcie jeseň/zima 2021/2022. Vyber si pre seba to najlepšie a neboj sa sa s jednotlivými kúskami trochu pohrať. Totiž... Fantázia, je to, o čo tu ide!
 • Inšpiruj sa
  Barča mieri do večných lovísk
  V kolesách má už 130 tisíc kilometrov. Väčšinu z nich s Danielom a Janou Urbanovými pri expedíciách v rámci projektu Škoda 100 na cestách. Teraz vyráža na poslednú zastávku. „Barča sa už jednoducho rozpadá a nie je bezpečná.“ Príbeh tejto cestovateľskej dvojice tým ale zďaleka nekončí. Naopak.
 • Inšpiruj sa
  Petr Horký: Do života chlapa patria určité rozmery hrdinstva
  Čo sa režisér a dokumentarista, producent, spisovateľ, youtuber a cestovateľ Petr Horký naučil pri polárnych výpravách? Prečo odmieta byť závislý na svojej práci a prečo je dôležité splniť si svoj životný sen? Alebo sa o to aspoň pokúsiť?
 • Inšpiruj sa
  Módne inšpirácie na jar a leto 2021
  Buď v pohode celý deň. Pripravili sme pre teba tipy, ako kombinovať oblečenie a doplnky BUSHMAN. Vyber si to najlepšie pre seba alebo svojich blízkych na tohtoročnú jar a leto, pretože to sedí!