Prihlás sa
Úvod B2B - pre firmy

B2B – špeciálne zákazky pre firmy

 
  • Páči sa vám značka BUSHMAN? Radi vašu firmu oblečieme.  
  • Hľadáte kvalitné darčeky pre svojich obchodných partnerov? Určite si vyberiete.
  • Máte záujem o atraktívne benefity pre svojich zamestnancov? Aj v tomto prípade sa dohodneme.
Je to ľahké, stačí kontaktovať naše B2B oddelenie a my vám ušijeme ponuku na mieru.

Kontaktná osoba pre ČR: Ing. Libuše Zajíčková, MBA
e-mail: [email protected]
tel.: +420 773 031 212

Kontaktná osoba pre SR: Michaela Vondrová
e-mail: [email protected]
tel.: +420 771 276 480

Naši partneri, ktorých obliekame:

AGRA GROUP a.s.

"So zabezpečením firemného oblečenia sme spokojní. Vyhovujenám nielen z pohľadu kvality, či po estetickej stránke, ale aj preto, že naši zamestnanci v ňom pracujú často v jednom dni ako vonku v prírode, tak aj v kancelárskych priestoroch. Zabezpečenie našich požiadaviek, dodanie tovaru vrátane komunikácie prebiehalo perfektne." 

Ing. Pavel Dráb, manager predaja
 Česká geologická služba
" Dôvera a spokojnosť s oblečením Bushman."
Ing. Zdeněk Cilc, ekonomický námestník
 
 
Max event s.r.o.
 
" S firmou Bushman spolupracuje naša agentúra už niekoľko rokov a spoločne vyrábame pre zahraničných obchodných partnerov Plzeňského Prazdroja na mieru šité Bushman výrobky. Všetci klienti, ako českí, tak aj zahraniční, si firmu Bushman a jej výrobky veľmi obľúbili pre ich kvalitu a dizajn a tiež background fakt, že firma je česká a starostlivo si vyberá svojich subdodávateľov a materiály tak, aby zodpovedal finálny produkt ekologickým a humanitným štandardom. Navyše sa s obchodným tímom Bushmanu dá vždy a na všetkom pohodlne a milo dohovoriť!
Veľmi ďakujem za skvelú spoluprácu a prajem veľa úspechov do ďalších (spoločných) rokov "
 
Helena Šnebergrová, event manager
 
 
Klub českých turistov
 
" Oblečenie od firmy Bushman s motívmi turistického značenia znamenalo pre Klub českých turistov krok do sveta nových a nevšedných nápadov, ktoré reflektujú súčasné módne trendy v outdoorovom oblečení."

Bc. Zbyněk Báča, manažér ecommerce
 
BIO SYSTÉM spol. s r.o.
 
"Značka Bushman priniesla do nášho života kombináciu komfortu, kvality a dlhej životnosti svojich produktov. Zákazníkom sme už viac ako 15 rokov, oblečenie a doplnky sú našou neoddeliteľnou súčasťou v pracovnom aj osobnom živote."
 
Jana Formánková, konateľka
 
Inovatika
" Bushman robí radosť oblečením a doplnky nám aj našim zákazníkom už niekoľko rokov :). Za ten čas nás o správnosti voľby presvedčila kvalita produktov, ústretové ceny a spoľahlivosť."
 
Pavel Kocourek, Konateľ
 
Piranha Film

S Bushmanmi spolupracujem s rôznymi pauzami snáď už dvadsať rokov. Boli pri tom, keď sme začali cestovať a my zase pri tom, ako z nich vyrástla silná medzinárodná značka, brand, ktorý pre veľa chlapov a ženských už dnes znamená kus osobnej identity, prejav prístupu k svetu. Preto mi tento rok urobilo radosť, že sme točili (ak sa nemýlim) prvú televíznu reklamu tejto firmy, a že sa to podarilo! Veľmi si vážim to, že v roku 2020 v čase núdze o kovidové rúška nielen že dokázali zorganizovať celé nákladné lietadlo s veľkou zásielkou vtedy nedostatkového (a a často predraženého) materiálu, ale navyše že to odovzdali potrebným čisto len a iba za nákladovú cenu – a pritom si v čase keď boli všetky ich obchody mohli pekne namastiť vrecko (ako mnohí iní) a neurobili to! To majú raz a navždy vpísané do príbehu firmy a okrem iného aj preto si toto oblečenie vždy obliekam rád a s toutou partiou spolupracujem s úctou a rád.

Petr Horký, režisér
 
Zoo Praha 
ZOO Jihlava
 
" Bushman oblečenie je veľmi kvalitné a odskúšali sme ho nielen u zvierat, ale aj v Afrike. Jedná sa nielen o funkčné ale aj o reprezentatívne oblečenie, v ktorom sa snúbi elegancia s praktickosťou."
 
Simona Kubičková, vedúci marketingového odd.
 
 
Zoo a botanická záhrada Plzeň
 
"S firmou Bushman máme veľmi dobrú spoluprácu. Ich kvalitné oblečenie spĺňa náročné funkčné požiadavky pri pracovných činnostiach našich zamestnancov a zároveň dôstojne reprezentuje Zoo pred návštevníkmi. Rovnako si zasluhuje pochvalu objednávkový systém, kedy veľmi rýchlo dochádza k objednaniu, prípadnej úprave oblečenia podľa požiadaviek jednotlivých zamestnancov až k samotnej dodávke do Zoo. Ďakujem firme BUSHMAN a som veľmi rád, že práve ona je vybraným dodávateľom pracovného oblečenia Zoologické a botanické záhrady mesta Plzeň."
 
Ing. Radek Martinec, prevádzkový námestník ZOO Plzeň
  
 
PRO – DOMA
 
" Výborná spolupráca. Milé a ochotné jednanie ako vo vzťahu k priamym zákazníkom tak aj B2B."
 
Tereza Hájková, špecialista marketingu
 
 
Experti na problematiku wildlife crime z Karlovej Univerzity, Centra environmentálnych forenzných vied
 
"Oblečenie Bushman už roky nosíme pri odbornej práci v teréne, na odchytoch a kontrolách zvierat aj pri rôznych zásahoch.
Je pevné a pritom pohodlné, na prácu so zvieratami sa skvele hodí. Náš tím už košele Bushman berie skoro ako wildlife uniformu."  
 
Pavla Říhová
 
 
 
Bayer ČR a SK
 
" So spoluprácou s firmou Bushman sme veľmi spokojní, vždy nám ponúkne skvelé riešenie a kvalitné materiály."
 
Klára Malíková, Marketing Operations Specialist
 
 
 
Turisticko - tábornícky oddiel Nibowaka.
 
"Sme brnenský turisticko-tábornícky oddiel Nibowaka. S deťmi podnikáme výpravy do prírody a hľadali sme vhodné a reprezentatívne oblečenie pre našich členov. S Vašou značkou máme výborné skúsenosti a Vaša košeľa nám teraz slúži ako oddielový kroj. Pozitívne vnímame váš prístup k zákazníkovi a možnosť individuálneho výberu tovaru."
 
členovia oddielu Nibowaka
 
WPC - WOODPLASTIC a.s.
 
"Spoločnosť Bushman môžeme len odporučiť. Pravidelne si objednávame firemné tričká, pri ktorých si môžeme vybrať farbu a zaslať svoju vlastnú potlač, s ktorou si poradia. Materiál je vysoko kvalitný, príjemný a vydrží aj náročné podmienky pri montáži našich terás."
 
Eliška Sladovníková, marketing
 
QUO

„So spoločnosťou BUSHMAN spolupracujeme už viac ako 10 rokov. Za túto dobu nám pod rukami prešlo mnoho výrobkov spoločnosti BUSHMAN a sme radi za každú novú objednávku. Pretože vieme, že budeme brandovať kvalitné výrobky, ktoré aj mnohí z nás radi používajú a odporúčajú ostatným."
 
Jaroslav Opriš ml., Obchodný a marketingový riaditeľ
 
 
Svět Škodovek
 
" S Bushmanom sme nadviazali spoluprácu v lete 2021. U návštevníkov sú ich tričká veľmi obľúbené a perfektne doplnili sortiment múzejného obchodíku s darčekovými predmetmi.
Musím povedať, že som nečakala, že vypredám všetky detské tričká za jednu sezónu a naozaj minulý týždeň zmizlo posledné a pánske JAWY sú tiež všetky fuč :)"
 
Blanka, manažérka
 

"Na svojich výpravách potrebujem spoľahlivé oblečenie, ktoré musí vydržať všetky výkyvy aj extrémy počasia – či už je to v africkej púšti, v amazonskom pralese alebo ďaleko na severe. Preto preferujem oblečenie od firmy Bushman. Je výhradne z prírodných materiálov a takmer nezničiteľné."
 
Jindřich H. Böhm, cestovateľ, fotograf a potápač
 
 
 
Stredná, základná škola a detský domov Zábřeh    

BUSHMAN nám veľmi pomáha. Oblečenie využívame pre deti z detského domova v Zábřehu av Štítoch, rovnako tovar môžu využiť vychovávatelia.

PhDr. Martin Žahourek, vedúci detských domovov

 

Česká společnost ornitologická

"V Českej spoločnosti ornitologickej sme veľmi radi začali spoluprácu s firmou Bushman. Hodnoty Bushman a ČSO sa v mnohom zhodujú. ČSO sa usiluje o svet, kde žijú ľudia a vtáci v harmónii, kde ľudia s pokorou obdivujú prírodu a snažia sa jej porozumieť. Bushman má na čele hodnôt rešpekt k Zemi, prírode a ľuďom a podporuje ochranu ohrozených druhov v ďalekej cudzine aj doma v Česku. Oceňujeme, že firma Bushman využíva predovšetkým prírodné materiály a má nastavené procesy tak, aby pri výrobe nezostávali hory ťažko spracovateľného odpadu a aby bolo možné výrobky na konci ich cesty ľahko zlikvidovať alebo recyklovať." 

Lucie Hošková, Zástupkyňa riaditeľa, Česká spoločnosť ornitologická
 
 

Ďalší významní partneri

Ceníme si túto spoluprácu, ktorá je zároveň dôkazom kvality a šírky klasických aj najnovších kolekcií značky BUSHMAN.