Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Tašky a batohy batoh Jabari camel

batoh Jabari camel

Skvosť medzi batohmi, kráľ vreciek a úplne jedinečný kus z dielne BUSHMAN. Batoh na expedície, na túry, batoh do školy, batoh kamkoľvek. A predovšetkým batoh, ktorý všetko znesie… a unesie!
Vyber variantu
  • grey
  • camel
  • UNI
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
119,90 €
Alebo 113,91 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)
Možnosti doručenia

Popis batoh Jabari camel

Batoh JABARI sme vyvinuli na základe potrieb rýdzich bushmanov – tými sú priestor, veľké množstvo vreciek, vychytávok a funkčných prvkov. Takže tu je…. Batoh s objemom 40 l z maximálne odolného polyesteru, ktorý je príjemne ľahký, napriek tomu toho naozaj veľmi znesie. Do hlavného vrecka so zapínaním na zips schováš oblečenie, topánky, doplnky aj notebook a nájdeš v ňom navyše ešte vrecko zo sieťky, napríklad na desiatu a vrecko na zips, ako stvorené na drobné alebo na dáždnik. Druhé veľké vrecko ukrýva ešte tri ďalšie vnútorné vrecká. Ďalšie dve menšie vrecká so zapínaním na zips nájdeš na prednom diele – sú ako uliate pre diáre, ceruzky, mobily, mapy a napríklad aj náhradné ponožky.
Tým ale zďaleka nekončíme! Sieťové kapsičky po stranách batohu schovajú zásoby pitia a bočné popruhy so zaistením na plastovú sponu obsah batohu stiahnu a podržia napríklad náhradné topánky alebo pláštenku. Sťahovacie popruhy s plastovou sponou nájdeš aj na spodnom diele batohu a jeden popruh s naozaj mohutnou sponou slúži na utiahnutie okolo pása/bokov. Vďaka pevnej konštrukcii a popruhom sa batoh mimoriadne dobre nosí aj s „plným nákladom“ a sieťka v chrbtovej oblasti komfort počas nosenia ešte viac umocní. A chceš povedať tajomstvo? Priamo vzadu, za „chrbtovým“ dielom, nájdeš ešte jedno priestranné vrecko so zapínaním na zips, do ktorého schováš všetky cenné dokumenty. A ak už ti ide z tých vreciek hlava okolo, tak snáď radšej ani nepozeraj na spodok batohu… Áno, je tam vrecko! Tá navyše ukrýva ešte integrovaný plášť, ktorý batoh ochráni napríklad v prípade drobného dažďa.
Uf… tento batoh nejde popísať, ten jednoducho musíš vidieť, ohmatať, pootvárať… naplniť a zbožňovať ho!
 
Špecifikácia:

  • 100% odolný polyester
  • objem 40 l
  • obrovské množstvo vreciek
  • uťahovacie popruhy
  • integrovaný plášť pri nepriazni počasia
  • pevná konštrukcia
  • rozmery: 30 x 26 x 50 cm
 
 
 
 

Parametre

A pre koho: Unisex
Farba: camel
Kategória: Batohy

Hodnotenie (1)

4.5
Hodnotilo 1 zákazníkov
Overený zákazník
30. 8. 2023
Vše jsem už napsal do hodnocení obchodu. Doporučuji.