Prihlás sa

bunda Bakola cream

Vyrobená zo 60% bavlny a 40% nylonu, Materiál je pobrúsený kanvas, Náplety na rukávoch, Imitácia baranej koži v kapucni, Vysoko odolný YKK zips, Vrecká v členiacich švoch s flísom, Príjemná na omak vďaka enzymatickému opraniu
Vyber variantu
  • cream
  • S
  • M
  • L
  • XL
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
59,90 €
140,60 €
ušetríš 80,70 €

Popis bunda Bakola cream

Kratšia zimná bunda zapínaná na zips s ribom v dolnom kraji a skrytými nápletmi v rukávoch. BUSHMAN BAKOLA je univerzálny doplnok pre každú cestovateľku, ktorá chce pri svojom dobrodružstve hodiť všetky starosti za hlavu. Snehová vločka na ramene, jemná imitácia baranej kožušiny v kapucni a dve vrecká skryté v členiacich švoch s flísovou vreckovinou. Kvalitná bunda, ktorá vám neurobí hanbu na žiadnej výprave. Skúste sa ale predsa len vyhnúť plazeniu v bahnitom teréne, krémovej farbe by sa to nemuselo príliš páčiť.

Materiál je ľahko pobrúsený a veľmi odolný kanvas v zmesi bavlny a nylonu. S bundou BUSHMAN BAKOLA tak môžete pohodlne vyraziť do tých najťažších podmienok. Pokiaľ to ustojíte vy, tak ona tiež. Vďaka enzymatickému opraniu je takisto veľmi príjemná a jemná, takže sa vám neobnosí ani po celodennom výstupe. Zapína sa osvedčenými YKK zipsami, ktoré sú zárukou spoľahlivosti.

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?