Prihlás sa
Úvod MUŽI Pánske bundy a vesty bunda Boston dark grey

bunda Boston dark grey

Aj v zime iste oceníte voľnosť pohybu, ktorú vám poskytne ľahká zimná bunda. Jej moderný vzhľad ju predurčuje predovšetkým pre prechádzky zimným mestom.
Vyber variantu
  • dark grey
  • M
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
59,90 €
159,90 €
ušetríš 100,00 €

Popis bunda Boston dark grey

Prešívané bundy sú doménou športových značiek, ktoré sa predháňajú vo farebnosti, funkčnosti či celkovej hmotnosti odevu. Bunda BUSHMAN BOSTON v žiadnom prípade im nechce konkurovať, môže však navodiť športovú náladu pri ceste zimným mestom do haly na hodinu tenisu či squashu. Čo je však úplne isté, spoľahlivo vás zahreje. Dostatočne zateplená a vybavená rebrovými nápletmi v dolnom kraji rukávov. Pri krku vás proti vetru bude chrániť stojačik. Priznaný masívny zips odkazuje na už spomínané "perovky". Originálne prešitie do tvare loga na zadnom diele však dodáva bunde jedinečný vzhľad, ktorý v kombinácii s použitým celopotlačeným, zmesovým materiálom, vzorom imituje väzbu hrotového kepra, pôsobí moderne a konzervatívne zároveň. Predný diel zdobí drobné kovové logo.
Bunda je vybavená dvoma lištovými vreckami, ktoré môžete zapnúť na zips. Cennosti však odporúčame ukryť do jednej z dvoch vnútorných vreciek.
Špecifikácia:
• 60% bavlna
• 32% polyester
• 8% nylon

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?