• V BUSHMAN CLUBE MÁŠ VÝHODNEJŠIE CENY A PODMIENKY NÁKUPU
    V BUSHMAN CLUBE MÁŠ VÝHODNEJŠIE CENY  
Prihlás sa
Akcia mesiaca: ponožky Promo Set Trek za zvýhodnenú cenu ku každému nákupu!
bunda Combat cream
70% bavlna a 30% polyester, Celozapínacia športovo elegantná bunda s ľahkou podšívkou, Priestranné vrecká na gombíky, bočné vstupy, dve vnútorné skryté zapínateľné vrecká, Vodoodpudivá úprava, Nášivka na prednom diele, Hrejivý a pohodlný materiál, Spoľahlivý YKK zips, Manžety rukávov, dolný okraj a golier s nápletmi, Enzymaticky opraná, autentický vzhľad
Vyber variantu
  • cream
  • M
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
57,96 €
144,90 €
ušetríš 86,94 €

Popis bunda Combat cream

Názov hovorí jednoznačne. Bunda Bushman COMBAT je stvorená pre boj. Boj s nepríjemným vetrom a dažďom, ktoré by vás mohli vonku zastihnúť. S podobne kvalitnou ochranou sa ale báť nemusíte. Táto bunda typu bomber má vodoodpudivú úpravu, ktorá si s kvapkami poradí. Proti vetru je naopak pripravený ľahký zmesový materiál v keprovej väzbe, rovnako ako vysoký golier s dopnutím až po krk.

Detaily pre vaše pohodlie. Spoľahlivý a pevný YKK zips vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie. Vpredu sú potom pripravené dve nakladané vrecká s dvomi vstupmi, su priestranné a zapínateľné na cvoky. Manžety rukávov, dolný kraj i vnútorný golier sú vyrobené s nápletmi.

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?