Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Ostatné doplnky Bushman Impregnácia 150ml

Bushman Impregnácia 150ml

Nanotechnologická vodoodpudivá ochrana na textil Permatex 150 ml, High-Tech - výrobok na báze nanotechnológie, odpudzuje vodu, oleje, tuky, krv, odpudzuje špinu, zabráňuje vzniku škvŕn, spevňuje proti oderu, UV stabilný, znižuje náklady na čistenie
V stredu 27. 10. u teba nebo ihned na 6 predajniach
11,60 €
Alebo 11,02 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)

Popis Bushman Impregnácia 150ml

Impregnácia BUSHMAN NANOPROOF je nanotechnologická vodoodpudivá ochrana na textil Permatex, vďaka ktorej sa proti vode ochrániš aj v oblečení z prírodných materiálov. Nezanecháva žiadne škvrny ani nemení vzhľad povrchu, napriek tomu odporúčame pri svetlých látkach otestovať na menšej ploche na rube alebo na mieste, ktoré nie je priamo viditeľné.
Použiť NANOPROOF môžeš na bundy, nohavice, mikiny, košele, tričká aj napríklad kožené topánky - nehodí sa ale na leštenú a hladkú kožu. Impregnácia odpudzuje vodu, oleje, tuky a krv, ale aj špinu a zabraňuje vzniku škvŕn a poskytuje zvýšenú ochranu proti oderu.
Aplikácia je jednoduchá: na suchý a očistený povrch nanes zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov pomocou rozprašovača súvislú vrstvu a nechaj aspoň 30 minút uschnúť. Optimálny ochranný efekt je dosiahnutý po 24 hodinách. Ako ECOPROOF funguje, sa pozri na naše video.

Špecifikácia:

  • 150 ml

Parametre

  • A pre koho?: Unisex

Hodnotenie (3)

4.9
Hodnotilo 9 zákazníkov
Overený zákazník
22. 6. 2021
Už jsem snim nastříkala boty a zatím dobrý.
Overený zákazník
28. 5. 2021
Doporučuji všem!!!
Overený zákazník
11. 5. 2021
zatím nevím, ještě jsem impregnaci nevyzkoušela
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?