• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
Pre registrovaných členov Bushman clubu, na uplatnenie tvojej zľavy, sa musíš najskôr prihlásiť.
Úvod

Bushman zdražuje! Fakt?

Je to tak, aj v roku 2020 to bude jazda. V súlade s prislovím "Nie sme tak bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci", sme aj my pristúpili k logickému kroku: zdražujeme. S príchodom nového roka si tak priplatíš nielen za nájomné, energie alebo vodu, ale aj za pravé topánky BUSHMAN.
Keď BUSHMAN vytvára oblečenie a doplnky, robí to poriadne. A keď zdražuje - tak tiež poriadne. Preto sme pravé topánky BUSHMAN zdražili o 90%.
A to nie je všetko. Pretože vieme, že po Vianociach čakáš na zľavy, ani u nás o nič neprídeš. Pretože keď BUSHMAN zlacňuje, tak poriadne. Všetky ľavé topánky BUSHMAN máš preto zadarmo. Fakt!

Legenda aj pre naozaj náročné expedície. Topánky EXPEDITION II v pánskych i dámskych veľkostiach sú určené nielen pre profesionálnych cestovateľov.
Pôvodná cena: 139.90 Eur
Cena po zdražení:
Pravá topánka: 111.90 Eur/ Ľavá topánka: zadarmo

Chelsea, pierka, štiblety. Pánske topánky ROVER odkazujú ku takmer dvestoročnej tradícií a vracajú sa k austrálskym koreňom.
Pôvodná cena: 147.90 Eur
Cena po zdražení:
Pravá topánka:  118.90 Eur/ Ľavá topánka: zadarmo


Tečie ti do topánok? Tak to nemáš outdoorové topánky RANGER. Skús ich, a tvoj ľahký krok ani v tom najhoršom počasí neoťažie.
Pôvodná cena: 119.90 Eur
Cena po zdražení:
Pravá topánka: 99.90 Eur  / Ľavá topánka: zadarmo


Zbláznili sme sa? Určite. Pretože vieme, že nielen topánky robia človeka, a pretože si vážime tvoj záujem o poriadné oblečenie a doplnky BUSHMAN, znížili sme pre teba ceny u veľa našich produktov až o 50%. Ak si chceš vyberať z toho najlepšieho, čo ti tvoj najdrahší BUSHMAN ponúka, neváhaj - je čas ušetriť!

Akcia platí od 26. 12. 2019 do 1. 3. 2020. Topánky možné zakúpiť len v páre (tzn. ľavá plus pravá).
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?