Prihlás sa
Úvod DOPLNKY Klobúky klobúk Hobo khaki

klobúk Hobo khaki

Vychytanú čiapku už nehľadaj. HOBO je skôr ľahký a vzdušný klobúk, ale to podstatné spočíva inde. Spoľahlivá ochrana pred slnkom, 100% bavlna a praktický pásik nad krempou.
Vyber variantu
  • khaki
  • 58
  • 60
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
23,90 €
Alebo 22,71 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)

Popis klobúk Hobo khaki

Klobúk HOBO je čiapka s príbehom. Jeho tvar vrátane veľkosti krempy a pásika vychádza z klobúka používaného českú armádou, preto vyhovie aj tým najnáročnejším.

Krempa po celom obvode ti pred slnkom ochráni nielen tvár, ale aj uši a krk, navyše ju môžeš vďaka dvom cvokom z oboch strán pripnúť k hornému dielu. Obávať sa nemusíš ani vetru, stiahni šnúrku a klobúk ti ani pri jazde divočinou neuletí.
Pásik nad krempou slúži vojakom na uchytenie maskovania - chodíš na ryby? Použi ho napríklad na trblietky. Ocení ho aj nerybár- podrží tich napríklad baterku alebo zapaľovač, záleží na tvojej fantázii. K tomu všetkému pridaj materiál zo 100% bavlny, ripstop pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a rýchle schnutie, obšité odvetranie a len decentné vyšité logo vo farbe klobúka na prednej strane - a už si nemusíš lámať hlavu s tým, čo si na ňu pri ďalšej výprave nasadíš.

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?