• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
Veľká letná súťaž BUSHMAN je tu! Hráme o 25 cien v celkovej hodnote viac ako 1800 EurIdeš do toho s nami?
Úvod MUŽI Pánske košele
košeľa Gordon orange
Vyrobená zo 100% bavlny, Dobrá priedušnosť a savosť, Keprová väzba, Kockovaný vzor, Šikmo strihané sedlo a pätky, Tkaná etiketa na ľavej pätke, Putko na zadnom diele, Zápinky na rukávoch, Zmäkčená praním po výrobe
Vyber variantu
  • orange
  • M
  • L
  • XL
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
29,80 €
59,60 €
ušetríš 29,80 €

Popis košeľa Gordon orange

Košeľa s krátkym rukávom BUSHMAN GORDON je veľmi kvalitná košeľa s obľúbeným kockovaným vzorom a niekoľkými zaujímavými detailmi, ktoré jej dodávajú na funkčnosti aj perfektním vzhľade. Košeľu GORDON sa hodí obliecť nielen v pracovný deň v kancelárii alebo na schôdzkach, ale výborne poslúži tiež pri výletoch do prírody či za zábavou. Pri nosení je veľmi príjemná a zároveň pôsobí serióznym dojmom.               

Košeľa BUSHMAN GORDON je vyrobená zo stopercentnej bavlny. Ľahká jemná tkanina s väzbou hrotového kepru dodáva košeli dobrú priedušnosť a savosť.

Na strunu praktickosti hrajú dve náprsné vrecká s pätkou na prednom diele, tá ľavá je navyše ozdobená tkanou etiketou na pätke s nápisom BUSHMAN. Jasné praktické využitie má tiež putko na zadnom diele.

Z dekoratívnych prvkov je potrebné menovať šikmý strih sedla a pätiek, tvarovaný dolný okraj a tiež zápinky na rukávoch. V bočnom šve nechýba vlajočka s nápisom BUSHMAN.  

Materiál:

  • 100% bavlna
  • Ľahká jemná tkanina s väzbou hrotového kepru

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Nájdeš v kategóriach
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?