• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
ĎAKUJEME SLOVENSKÝM ZDRAVOTNÍKOM. STE FRAJERI!
Doprava zdarma je teraz úplne na všetko. 
Úvod MUŽI Pánske košele
košeľa Grange khaki
Vyrobené zo 100% bavlny, Dobrá priedušnosť a savosť, Náprsné vrecká s pätkou, Nášivka nad ľavým vreckom, Enzymaticky opraná
Vyber variantu
  • khaki
  • M
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
29,50 €
59,60 €
ušetríš 30,10 €

Popis košeľa Grange khaki

Košeľa s krátkym rukávom BUSHMAN GRANGE patrí medzi kúsky označované ako BUSHMAN CLASSIC, keďže v sebe spája klasické designové aj výrobné riešenie, ktoré sú pre BUSHMAN typické. Košeľa GRANGE sa vyznačuje štýlovým vzhľadom a kvalitou materiálu aj strihu zároveň. Jedná sa o expedičnú košeľu, ktorá je obľúbenou súčasťou šatníka každého cestovateľa a dobrodruha. Košeľa je pohodlná a priedušná s dobrou savosťou materiálu. To všetko z nej robí vynikajúce oblečenie pre dlhé cesty ako v trópoch, tak v niektorých chladnejších oblastiach.             

Expedičná košeľa BUSHMAN GRANGE je vyrobená zo stopercentnej bavlny.

Praktickú aj estetickú rolu plnia dve náprsné vrecká s pätkou. Na ľavom vrecku sa nachádza tkaná etiketa s nápisom BUSHMAN, len o kúsok vyššie vyniká menšia nášivka s mottom značky BUSHMAN: RESPECT 4 NATURE. Obrázok s vlajkovým logom značky je našitý tiež na ľavom rukáve.  

V bočnom šve nechýba vlajočka s logom BUSHMAN. Košeľa má tiež tvarovaný dolný kraj a po výrobe bola enzymaticky opraná, čo jej dodalo ešte väčšiu príjemnosť na omak a tvarovú stálosť.

Materiál:

  • 100% bavlna

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Nájdeš v kategóriach
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?