• V BUSHMAN CLUBE MÁŠ VÝHODNEJŠIE CENY A PODMIENKY NÁKUPU
    V BUSHMAN CLUBE MÁŠ VÝHODNEJŠIE CENY  
Prihlás sa
Akcia mesiaca: ponožky Promo Set Trek za zvýhodnenú cenu ku každému nákupu!
nohavice Augusta beige
Vyrobené z bavlny (98 %) s prímesou elastanu (2 %), Materiál je bavlnený atlas, Jeansový strih, Priedušné a odolné voči záťaži, Kontrastné prešitie, Rohy vreciek zaistené proti vytrhnutiu nitmi a uzávermi, Kvalitný YKK zips
Vyber variantu
  • beige
  • 36P
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
31,33 €
74,60 €
ušetríš 43,27 €

Popis nohavice Augusta beige

Dámske nohavice BUSHMAN AUGUSTA majú typický jeansový strih. A rovnako ako u ostatných produktov značky BUSHMAN, tiež u jeansových nohavíc BUSHMAN AUGUSTA je pamätané na to, aby bol odev predovšetkým odolný a pohodlný. Už svojou podstatou sa nohavice hodia predovšetkým do mesta, nech už na voľnočasové alebo pracovné aktivity.

V rámci dobrej odolnosti nohavíc sú BUSHMAN AUGUSTA vyrobené z materiálu v atlasovej väzbe, zloženého z 98 % z bavlny a s prímesou 2 % elastanu.

Nohavice BUSHMAN AUGUSTA majú svoje dve zadné vrecká dekoratívne prešité a rohy zaistené proti vytrhnutiu uzávermi a nitmi, čo má svoj praktický aj dizajnový účel. Vpredu nájdete okrem dvoch klasických vreciek tiež malé vrecko na mince.

U zipsov BUSHMAN v drtivej väčšine vsádza na značkové YKK zipsy, ktoré sú známe svojou dlhou životnosťou. To isté platí pre nohavice BUSHMAN AUGUSTA.

Na zadnom pásovom golieri je dekoratívna nášivka s logom BUSHMAN, nohavice sú navyše na prvý pohľad zaujímavé kontrastným prešitím.

Nohavice boli po výrobe ešte ošetrené silným enzymatickým opraním, čo vedie k väčšej mäkkosti materiálu na omak aj autentickému vzhľadu.

Materiál:

  • Bavlnený atlas s prímesou elastanu
  • 98 % bavlna, 2 % elastan
  • Ošetrené silným enzymatickým opraním

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?