Prihlás sa
Úvod Katalóg tričko Človek v ohrození W cream

tričko Človek v ohrození W cream

Limitovaná edícia tričiek na podporu aktivít organizácie Človek v ohrození. Kúpou trička prispeješ 300 korún na jej humanitárnu pomoc a sociálnu prácu a ukážeš svojmu okoliu, že pomáhať je normálne.
Vyber variantu
  • cream
  • S
  • M
  • L
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
27,90 €
Alebo 26,51 € pre členov BUSHMAN Clubu (úroveň Basic)

Popis tričko Človek v ohrození W cream

Je to jednoduché: „Pretože pomáhať je normálne.“ Ak si myslíš to isté, čo Šimon Pánek a zdielaš rovnaké hodnoty ako organizácia Človek v ohrození, daj to vedieť citátom na tričku BUSHMAN.
Šimon Pánek bol v mladosti jednou z vedúcich osobností študentských protirežimových protestov, ktoré prispeli k pádu komunizmu v roku 1989. Je spoluzakladateľom a výkonným riaditeľom Človeka v ohrození, českej mimovládnej neziskovej organizácie vychádzajúcej z myšlienok humanizmu, slobody, rovnosti a solidarity.
Človek v ohrození po celom svete pomáha ľuďom, ktorí žijú v oblastiach postihnutých extrémnou chudobou, prírodnými katastrofami či vo vojnových konfliktoch. Venuje sa tiež obrane ľudských práv v krajinách s represívnymi režimami. Pôsobí aj v Českej republike, kde podporuje vzdelávanie učiteľov, poskytuje školám metodické materiály a zlepšuje situáciu rodín, ktoré sa stretávajú s chudobou či sociálnym vylúčením.
BUSHMAN zdieľa s Človekom v ohrození rovnakej hodnoty, preto z každého predaného trička v tejto limitovanej edícii pošle organizácii 300 korún. Výťažok z predaja tričiek podporí prácu Človeka v ohrození a zlepší životy ľudí tam, kde to bude najviac potrebné. Umožní napríklad poskytnúť profesionálne humanitárnu pomoc v zahraničí alebo dlhodobú sociálnu prácu v Českej republike. Ideš do toho s nami?
Tričko ČLOVEK V OHROZENÍ ponúkame aj v pánskej variante.
 
Špecifikácia:

  • 100% bavlna
  • 180 g/m2
  • jednolícna pletenina (single jersey)
  • sakramentsky pomáha

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Nájdeš v kategóriach