• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
ĎAKUJEME SLOVENSKÝM ZDRAVOTNÍKOM. STE FRAJERI!
ZĽAVA -25% NA VŠETKO s kódom BSH20HH25 platí od 3. 4. do 5. 4. 2020. Doprava zdarma je teraz úplne na všetko. 
tričko Grenby snake
Vyrobené zo 100% bavlny , Jednolícna hladká pletenina, gramáž 220 g/m2, Veľmi dobrá savosť a priedušnosť, Pruhovaný vzor, Potlač na prednom diele, Nášivka na rukáve
Vyber variantu
  • snake
  • M
Dostupnosť a dátum doručenia najprv vyberte veľkosť
19,90 €
29,60 €
ušetríš 9,70 €

Popis tričko Grenby snake

Tričko s krátkym rukávom BUSHMAN GRENBY je na prvý pohľad výrazné vďaka svojmu pruhovanému vzoru, ktorý mu dodáva ľahko formálnejší štýl. Tričko je tak vhodné aj pre bežný pracovný deň, napríklad v kancelárii. Svojím kvalitným prevedením a odolným materiálom ale určite nesklame ani pri fyzickej práci alebo výpravách do terénu. Popri pruhovanom vzore je tričko GRENBY ozdobené niekoľkými decentne umiestnenými logami značky BUSHMAN.        

Tričko BUSHMAN GRENBY je vyrobené zo stopercentnej bavlny. Jedná sa o prírodné vlákno, jednolícnu hladkú pleteninu s gramážou 220 g/m2. Práve vysoká gramáž je zárukou vysokej odolnosti trička, ktoré je ale zároveň vďaka prírodnému materiálu dobre priedušné a savé.

Logo BUSHMAN nájdete na tričku GRENBY hneď niekoľkokrát. Na ľavej strane predného dielu je tričko ozdobené potlačou BUSHMAN, v bočnom šve nechýba vlajočka s logom a na ľavom rukáve sa nachádza malá nášivka, opäť s logom značky.

Materiál:

  • 100% bavlna
  • Jednolícna hladká pletenina, gramáž 220 g/m2

Parametre

Pre zobrazenie parametrov si vyber z veľkostí.

Nájdeš v kategóriach
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?