Prihlás sa
Úvod BLOG Inšpiruj sa Sakramentsky obojstranná

Sakramentsky obojstranná

Pánska bunda Aerial je ľahká, omladí aj starého vlka a navyše - môže ti zachrániť život nielen v divočine! Neveríš?
Či si rebel alebo dobrodruh, s touto bundou sa nemusíš báť, že ťa dostanú alebo nenájdu. Poznáš to, keď sa vydáš s partiou bombiť graffiti a potom utekáš pred zákonom… Alebo sa vydáš do hôr a vybije sa ti mobil aj GPSka… Tak presne v týchto prípadoch oceníš BUSHMAN bundu AERIAL.
Je totiž obojstranná a v obidvoch prípadoch ti môže zachrániť krk. Vyraz v žltej so svojou crew a pri úteku si ju za rohom obráť na šedú antracitovú a splyň s davom. Alebo vyraz v nenápadnej šedej do hôr a pri čakaní na záchranu zo vzduchu si ju obráť na výraznú žltú, nech ťa z vrtuľníka neprehliadnu!
Ale teraz vážne. Prechodná bunda AERIAL sa hodí aj pre pokojnejší život a situáciu omnoho reálnejšiu. Je totiž ľahká a vzdušná a v pohode si ju môžeš zobrať do mesta i do prírody. A navyše nie je len pre mladých. Na strihu sme si dali záležať, takže padne akejkoľvek postave a uberie roky aj starému vlkovi.

Vytvorili sme ju zo 100% bavlny, osadili priestrannými "klokaními" vreckami a sťahovacou kapucňou. Na antracitovej strane nájdeš cargo potlače BUSHMAN s R4N Respect for Nature – jednu z hodnôt značky.
Žltá strana má na chrbte výraznú potlač "véčiek" BUSHMAN, symbol garancie pohody. Rozšíri ťa opticky v ramenách a vyzerá jednoducho "cool". Táto bunda ti sakramentsky dobre poslúži od jari do jesene a všetci ti ju budú závidieť.


Nielen bunda robí bushmana bushmanem, čím ju vo svojom outfite doplníš, je len na tebe. A ak váhaš, inšpiruj sa našimi tipmi na ďalšie pohodlné kúsky napríklad z novej kolekcie alebo pohodových doplnkov BUSHMAN. V kvalitných kožených topánkach EXPEDITION II určite vedľa nešlápneš, nech sa vydáš kamkoľvek. Tričiek z kvalitnej bavlny i ďalších prírodných materiálov u nás nájdeš habadej a určite si vyberieš aj z pravých kapsáčov BUSHMAN. O praktických doplnkoch, ako je kožená peňaženka DALASI alebo štýlový batoh THABO z pevného bavlneného kanvasu, nehovoriac.
Už vieš, či budeš za nezbedníka alebo dobrodruha? Alebo si dva v jednom ako bunda AERIAL?

Bunda AERIAL
Nohavice MARSHALL III
Tričko CAREDO II
Tričko OAKHURST
Batoh THABO
Peňaženka DALASI
Cestovná fľaša BUSHMAN
Topánky BUSHMAN EXPEDITION II
 

Módne inšpirácie:

V hlavnej úlohe BUSHMAN bunda AERIAL
Tričko OAKHURST dark grey
Proste BUSHMAN. Pánské tričko z organickej bavlny s krátkým rukávom a potlačou. Vydaj sa objavovať napríklad lietadlom a buď v pohode.

 
Kraťasy RANCHO dark grey
Elegantná kvalita. Klasické pánske kraťasy RANCHO sú ideálne do mesta alebo do kancelárie, keď to dress code dovolí.


Taška ROMAGNOLA black
Klasická kožená cestovná taška s odopínateľným ramenným popruhom – naozajstnú batožinu pre skutočných dobrodruhov už nehľadaj.

 
Užiť si slobodu pohybu ako orol nad Yosemitom ... Splň si svoj sen s tričkom FIREBAUGH a vychutnaj si ten pocit pohody a čistoty z kombinácie prírodných materiálov bavlny a bambusu.

 
Taška FALCON black
Kožená taška BUSHMAN FALCON je zhotovená z talianskej hovädzej usne Valley, která má výraznu kresbu, matný, zavoskovaný vzhľad a patinu.

 
Tričko CAREDO II stone
Len tak v pokoji relaxovať. Presne k tomu nabáda bavlnené pánske polozapínacie tričko typu „henley“ s krátkým rukávom.

 
Nohavice MARSHALL III dark grey
Heavy duty nohavice? To sú nohavice, ktoré sú odolné aj proti vysokej záťaži. Pánske kapsáče MARSHALL III sú z pevného bavlneného ripstopu a vydržia fakt všeličo.