Prihlás sa
Úvod BLOG Inšpiruj sa Tak trochu iné pero

Tak trochu iné pero

Kombinácia písacej potreby s jednoduchým prostriedkom sebaobrany ponúka aj veľa praktických doplnkov. Ideálny darček nielen pre hračičky už nehľadaj!
Čo bolo skôr: ceruzka alebo kubotan? Pre niekoho otázka podstatná, pre nás tak trochu bezpredmetná. Isté je však jedno: taktické pero oceníš, aj keď sa zrovna každý deň neocitáš v situáciách, v ktorých môže ísť o život. TACTICAL PEN BUSHMAN je totiž nenápadná vychytávka nielen pre hračičky a ponúka ti veľa praktického využitia.
Jednak vydrží fakt skoro čokoľvek. Telo taktickej ceruzky BUSHMAN je z ľahkého a odolného leteckého hliníka, takže ťa nebude ťažiť vo vrecku, na opasku ani za výstrihom trička.
V zloženom stave máš okamžite po ruke baterku aj hrot vhodný nielen k prerazeniu skla napríklad pri havárii v aute - keď vieš, do ktorého citlivého miesta na tele ho v sebaobrane zaboriť prípadnému agresorovi, máš skoro vyhraté.
Nad klipom pre zastrčenie za opasok nájdeš ďalší klip s rezákom na povrazy alebo napríklad bezpečnostné pásy. Jednoducho pero rozskrutkuj v strednej časti a máš vždy po ruke spoľahlivú prepisku (súčasťou balenia sú aj dve náhradné tuhy).
A keď pero rozšrobuješ v spodnej časti? Máš veľa možností, ako si ho vytuniť podľa aktuálnej potreby. Naskrutkuj si naň napríklad píšťalku a daj o sebe vedieť, keď sa stratíš v lese alebo v prípade napadnutia. Alebo si našrobuj kresadlo a máš istotu, že si v núdzi založiš oheň aj bez zápaliek a zapaľovača. Nielen modelári ocenia nástavec v tvare skalpelu, vhodný pre jemné vyrezávanie, nasadzovacie bity s krížovým a plochým skrutkovačom sa potom môžu hodiť komukoľvek kedykoľvek.
Splň si svoj sen a vyskúšaj si, aké to je byť v koži Agenta 007. S taktickým perom TACTICAL PEN si na teba žiadny zloduch nepríde a ani na cestách sa nedostaneš do úzkych.
 

Z čoho sa TACTICAL PEN skladá:

 

Na počiatku bol...

À propos ten kubotan: hovorí sa mu tiež Yawara, palm-stick či dulo dulo a jedná sa o malú, nenápadnú, ale účinnú zbraň pre osobnú ochranu. Kolík do ruky totiž nepôsobí fatálne ani závažné zranenia a jeho použitie nie je nijako obmedzované. Používa sa od stredoveku s jeho modernou podobou prišiel Japonec Takajuki Kubota v 60. rokoch 20. storočia a určený bol pre policajné zložky. Taktické perá možnosti kubotan ďalej rozširujú a ponúkajú rad ďalších funkcií.
A názory, že ide len o výmysel marketérov, aby mohli ponúkať zbytočný produkt, bez ktorého sa nezaobídeš? Môže byť, ale kto by takému kúsku odolal...


 

Ako založíš oheň kresadlom?

Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?