• Buď bushman a maj výhodnejšie
    využi výhodnejšie  ceny a podmienky nákupu
Prihlás sa
Všetky predajne v nákupných centrách máme opäť OTVORENÉ aj v NEDEĽU!  Príď si vyskúšať novinky BUSHMAN, tešíme sa na teba.
A opäť platí: osobný odber na predajniach máš ZADARMO.
Úvod BLOG Inšpiruj sa

Vonku je pekne. Máš tričko s potlačou?

Nechceš tričko s potlačou? Vážne nie? Však my ťa to tu naučíme! Zoznam sa s tematickými potlačami BUSHMAN Cafe a zvykneš si. Na dotovanú cenu si však nezvykaj!
Máme veľmi kladný vzťah k pitiu kávy. Vlastne máme radi celkové kaviarenské  intelektuálne prostredie, ktoré býva inými intelektuálmi označované za buričské, elitárske, alebo dokonca pražské. Tiež máme radi nadsádzku a recesiu, a preto sme do limitovanej edície tričiek BUSHMAN Cafe zaradili tričko VANĚK.


Prečo práve tričko VANĚK? Pretože má klasický strih so štyrmi otvormi (na obe ruky, hlavu i trup), praktickú temnú farbu, ale hlavne: je revolučne doplnené o potlač ako vpredu, tak pozor - aj vzadu! Tričko je vyrobené zo 100% bavlny, takže v ňom môžeš vyraziť na akúkoľvek expedíciu: do lesa, do práce, na námestie alebo v sprievode s partiou na pivo.
Ak potlač na tričku VANĚK nie je tvoja šálka kávy, môžeš si vyberať aj z ďalších potlačí na bavlnených tričkách s krátkym rukávom z limitovanej edície BUSHMAN Cafe. Je čas vyraziť!


Nikto ho nikdy nevidel, a predsa existuje. Je ako Lochneska, pani Columbová alebo miliardové čínske investície v Česku. Bájny člen pražskej kaviarne. S BUSHMAN tričkom CAFE splníš tajný sen mnohých ľudí ...


Neboj sa ukázať ostatným, čo máš rád! Ak je to dobrá káva v príjemnom prostredí, a ak sa navyše dokážeš pozerať na svet s nadhľadom, vyraz na svoju budúcu šálku v pohodlnom BUSHMAN tričku CAFE CUP.


Je ti jedno, či si dáš šálku kávy alebo čaju, ale nie je ti jedno s kým? Je ti jedno, že si z malej krajiny uprostred Európy, ale nie je ti jedno, s kým sa tá krajina priatelí? V BUSHMAN tričku EAST už nemusíš nikomu nič vysvetľovať.


Sranda musí byť, aj keby na letenky nebolo! Humor je totiž pre cestovateľov ten najlepší spojenec, ktorý odľahčí aj tie najnáročnejšie expedície. S BUSHMAN tričkom PATIENT bude každému jasné, že s tebou o zábavu nie je núdza.
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?