Prihlás sa
Úvod BLOG Súťaž s Bushmanom

Veľká letná súťaž BUSHMAN

Nakupuj v júli, auguste a v septembri pohodové produkty BUSHMAN a vyhraj s nami praktické kúsky v celkovej hodnote až 1800 Eur. Ideš do toho?
Leto s pohodovým oblečením a doplnkami BUSHMAN ešte nikdy nebolo tak napínavé! Na tohtoročné sme totiž pre teba pripravili Veľkú letnú súťaž o 25 cien v celkovej hodnote až 1800 Eur. Nakupuj v júli, auguste a v septembri pohodové produkty BUSHMAN a vyhraj s nami praktické kúsky do tvojej zbierky. Ideš do toho?
Je to jednoduché: stačí byť členom BUSHMAN Clubu a nakúpiť počas trvania súťaže teda od 1. 7. 2020 do 20. 9. 2020 na našom e-shope alebo na predajniach v hodnote aspoň 130 Eur a si v hre!
Podrobnosti vrátane cien, ktoré sme pre teba pripravili, nájdeš nižšie. Súťaži zdar a veľa nových zážitkov behom leta ti praje tím BUSHMAN!
 

Pravidlá súťaže

Doba konania súťaže: 1. 7. – 20. 9. 2020
Podmienky vstupu do súťaže (musia byť splnené obe súčasne):
 • Nákup na www.BUSHMAN.sk alebo v ktorejkoľvek značkovej predajni BUSHMAN v období 1. 7. – 20. 9. 2020.
 • Registrácia do BUSHMAN Clubu.
Spôsob výberu výhercov:
 • Do losovania o výhry sa automaticky zaradí každý BUSHMAN, ktorý v období 1. 7. – 20. 9. 2020 nakúpi aspoň v hodnote 130 Eur a viac.
 • Nákupy sa sčítajú za celé obdobie, tj. má rovnaký účinok, či nakúpiš 5x za 26 Eur alebo 1x za 130 Eur.
Časovanie výberu výhercov: koniec septembra 2020
Spôsob vyhlásenia výsledkov a distribúcia výhier:
 • Mená výhercov budú publikované na www.BUSHMAN.sk – sekcia Pravidlá akcií.
 • Každý výherca bude po vyhlásení kontaktovaný a informovaný o prevzatí svojej výhry.
 • Väčšina výhier bude zaslaná kuriérom, alebo podľa možností prevzatá osobne na niektorej z predajní.
 

Ceny:

 Organizátorom súťaže je BUSHMAN TRADE, s. r. o. Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť podmienky v súťaži počas jej priebehu, pokiaľ dá transparentne vedieť všetkým účastníkom súťaže.
 
Všeobecné ustanovenia:
 1. Usporiadateľom súťaže je BUSHMAN TRADE, s. r. o. IČO: 51704501, so sídlom Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava.
 2. Usporiadateľ si vyhradzuje právo s konečnou platnosťou rozhodnúť o všetkých záležitostiach týkajúcich sa tejto súťaže.
 3. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Usporiadateľ si vyhradzuje právo nahradiť deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovedajúcej hodnoty a meniť podmienky odovzdania výher. Výhry, ktoré sa v rámci súťaže nepodarí prideliť konkrétnemu výhercovi, prepadajú v prospech usporiadateľa súťaže.
 4. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť a upraviť pravidlá tejto súťaže, prípadne súťaž zrušiť bez akejkoľvek náhrady, prerušiť či odložiť alebo predĺžiť dobu konania súťaže.
 5. Prípadné dotazy môžu súťažiaci zasielať na adresu obchod@bushman.sk
 6. Tieto pravidlá môžu byť v skrátenej verzií komunikované na propagačných materiáloch v súvislosti so súťažou, avšak tieto pravidlá sú považované v rámci súťaže za jediné záväzné, úplné a konečné.
Podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení sú počas celej doby konania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na internetovej stránke www.BUSHMAN.sk.
 

Podrobný popis výher

1. cena
Komplet výbava v hodnote 500 Eur. Staň sa skutočným BUSHMANOM a my ťa za to oblečieme od hlavy až k päte. V rámci hodnoty tejto výhry si vyberieš:
 • pohodlné TRIČKO z našej fakt širokej škály,
 • KOŠEĽU, aby si bol frajer aj do práce či vo voľnom čase v meste,
 • NOHAVICE alebo KRAŤASY, je len na tebe čo budeš v septembri ešte preferovať,
 • BUNDU alebo MIKINU,
 • DOPLNKY závisí od hodnoty predchádzajúcich produktov a tvojho výberu. Môže to byť taška na tvoje dobrodružstvá, nôž na hríby, alebo aj praktická peňaženka na tvoje cennosti. A možno ti už vystane len na šľapky.
 
2. cena
Oblečenie a doplnky BUSHMAN v hodnote 300 Eur. Nakupuj v lete a my ťa oblečieme štýlovo na jeseň. A presne tak to bude s druhou cenou v našej súťaži. Na výber budeš mať:
 • TRIČKO alebo KOŠEĽU,
 • NOHAVICE alebo KRAŤASY,
 • DOPLNKYzávisí od hodnoty predchádzajúcich produktov a tvojho výberu.
 
3. cena
Oblečenie a doplnky BUSHMAN v hodnote 150 Eur. Aj v tretej cene si ešte vyberáš sám podľa vlastných preferencií a hodnoty produktov. Na výber budeš mať:
 • TRIČKO alebo KOŠEĽU,
 • NOHAVICE alebo KRAŤASY,
 • DOPLNKYzávisí od hodnoty predchádzajúcich produktov a tvojho výberu.
 
4. cena
Cestovná taška KARO II – farba beige
Vytvorili sme ju z ťažkého a pevného bavlneného plátna a popruhy sú v dĺžke, vďaka ktorým ju môžeš zobrať do ruky, dať si ju cez rameno alebo hodiť na chrbát ako batoh. Ďalšie praktické vrecká nájdeš vo vnútri a pohodlne do nej zabalíš veci na týždeň.
 
5. cena
Klobúk FASO – farba black
Keď sa povie Fullgrain Leather, znalci majú jasno: toto je hovädzia koža tej najlepšej kvality a výrobok z nej je skutočný originál. Pretože sa jedná o najvrchnejšiu vrstvu, ktorá sa nachádza tesne pod srsťou, je to koža priedušná a odolná proti opotrebeniu. A pretože pri výrobe neprechádza brúsením, leštením ani iným procesom na odstránenie nedostatkov, sú na nej viditeľné napríklad drobné jazvy, hrýzance od hmyzu, záhyby alebo odreniny, ktoré zviera počas života nazbieralo - aj preto je každý výrobok z nej osobitý a má svoj vlastný príbeh. Klobúk je vyrábaný ručne v Juhoafrickej republike.
 
6. cena
Peňaženka PAPAROA – farba black
Bankovky, mince, karty a doklady na jednom mieste a v bezpečí. Kožená peňaženka PAPAROA má zapínanie na cvok, takže sa ti len tak neotvorí.
 
7. cena
Osuška BUSH
Froté osuška je vyrobená z kvalitnej bavlny, ktorá bude tvoju pokožku rozmaznávať. Je extrémne savá, veľká 70 x 140 cm a veľmi príjemná na dotyk. Oceníš praktické uško na zavesenie a tiež zaujímavý obojstranný design.
 
8. cena
Osuška ZEBRA
Bavlnená osuška BUSHMAN so zebrovanými motívom. Rozmery 140 x 70 cm.
 
9. cena
Nôž WASP
BUSHMAN nôž WASP ťa ohromí nielen po otvorení, ale aj v ruke, nech s ním budeš rezať čokoľvek. Vyrobili sme ho z nerezovej ocele 420, takže je extrémne odolný proti hrdzaveniu aj v slanej vode. Rukoväť sme doplnili drevom, aby bola príjemná na dotyk a dobre sa držala. Pre rýchlu manipuláciu jednou rukou slúži SIDELOCK - zatváranie a otváranie noža pomocou háčika na čepeli a zobáčika na zadnej časti.
 
10. cena
Košeľa PEONY II – farba camel
Expedičná klasika aj do najväčších horúčav. Pánska košeľa s krátkym rukávom z jemnej a priedušnej batistovej tkaniny je legendou, ktorá ťa nesklame ani v najväčšej divočine.
 
11. cena
Tričko BOBSTOSCK III – farba chocolate
Vážime si veci, ktoré dobyli svet alebo srdce minulých generácií. Motorový vozeň M 290.0, podľa použitého motora známy ako Tatra 68 alebo Slovenská strela podľa vlakového spoja, na ktorom jazdil, predstavoval v roku 1936, kedy bol uvedený na dráhu, výnimočný počin. Špeciálna edícia potlačí na bavlnených tričkách BOBSTOCK IIs krátkym rukávom vzdáva BUSHMAN hold legendárnym produktom made in Czechoslovakia.

12. cena
Šiltovka CAMP II – farba khaki
Čiapku CAMP II sme vďaka bavlnenému ripstopu maximálne odľahčili, ale vďaka mriežke so silnejším vláknom zostáva odolnejšia voči mechanickému poškodeniu. Zároveň rýchlo schne, takže ani ľahšia spŕška ťa nezastaví. Má dlhší šilt, takže ťa spoľahlivo ochráni pred slnkom, a obšité odvetranie, ktoré zabráni zapareniu. Vďaka zošitiu zo šiestich panelov čiapky dobre kopíruje hlavu, veľkosť môžeš regulovať sponou v zadnej časti.
 
13. cena
Nôž MINI
Vyrobili sme ho z nerezovej ocele 420, ktorá je extrémne odolná proti hrdzaveniu aj v slanej vode. Rukoväť môžeš použiť na uťahovanie alebo povoľovanie matíc niekoľkých rozmerov, zobáčik na konci ti poslúži ako otvárač. Puzdro je zo špeciálnej zliatiny plastov Kydex.
 
14. cena
Hrnček Smalt
Smaltový hrnček odolá nárazom aj stresu a môže ti poslúžiť ako v divočine, tak aj na chalupe pri dobrej káve či iných pochutinách.
 
15. cena
Cestovná fľaša
Je ľahká, má klasický tvar a predsa nie je obyčajná. BUSHMAN cestovná fľaša v jednoplášťovom prevedení z odolnej nerezovej ocele upúta nielen prelamovaným vzorom odkazujúcim na kubizmus, ale aj praktickým uchom na viečku.
 
16. cena
Termohrnček WOOD
Vyzerá ako z dreva a pritom je z odolného dvojplášťového nerezu. Vďaka silikónovému viečku už navyše nepríde ani kvapka na zmar.
 
17. cena
Sada panákov
Správny muž má pri sebe... panáka. Na zdravie alebo čisto zdravotne, šesť štýlových kalíškov máš vždy po ruke v odolnom a umývateľnom vrecku. Jednoducho zatiahni šnúrku a strč ho do vrecka – je čas vyraziť!
 
18. cena
náramok MONIFA
Vytvorili sme ho z drevených korálkov dvoch tvarov, prepletenej kože a lávových kameňov. Dodaj si pozitívnu energiu „krvi matky Zeme“ nech sa vydáš kamkoľvek.
 
19. cena
Set ponožiek SHORT
Nízke ponožky SHORT sú vhodné na leto do nízkych alebo športových topánok. Vyrobili sme ich zo zmesi s prevahou bavlny – elastické vlákno zabezpečuje ideálne držanie na nohe, ponožky sa nepretáčajú. V oblasti priehlavku sme ich pre ešte väčšiu pohodu odľahčili, achilovku ti proti pľuzgierom ochráni ergonomicky zvýšený lem.
 
20–25. cena
BUSHMAN slamák STRAW HAT
Na kosenie záhrady, na pláž, do mesta, na dovolenku... S klasickým slameným klobúkom zo 100% prírodnej ryžovej slamy ťa slnko na žiadnej ceste nezastaví.
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?